Durres, pushuesit “pre” e hajduteve


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Durres, pushuesit “pre” e hajduteve

  Receta Gatimi  Pushuesit kosovare bien pre e hajduteve ne plazh. Dy vjedhje te ndryshme jane raportuar te dielen ne plazhin e Durresit, po vetem njeri prej autoreve te vjedhjeve eshte kapur.
  Tjetri nuk eshte identifikuar dhe eshte zhdukur bashke me automjetin e vjedhur. Burime te policise lokale bejne te ditur se nje pushuesi nga Mitrovica i kane vjedhur automjetin e parkuar para vendpushimit te tij te Shkembi i Kavajes.

  Pushuesi 49-vjecar, Bedri Latifi nga Mitrovica dhe me banim ne Suedi ka denoncuar ne Policine e Durresit “zhdukjen” pa gjurme te automjetit te vet “Mercedes Benz” me targe RXS 445. Pas denoncimit, policia u vu ne levizje per te identifikuar dhe kapur autorin e vjedhjes se ndodhur te dielen, por ende nuk eshte gjetur asnje gjurme prej tij.
  Nderkaq, nje kucovar eshte kapur duke vjedhur nje pushues kosovar. Burimet zyrtare referojne se nje dite me pare eshte bere arrestimi ne flagrance i shtetasit Nikollaq Lici, 52 vjec nga Kucova, i denuar me pare per vjedhje.

  Arrestimi i tij u be per arsye se rreth ores 14.30, ne sektorin Teuta te plazhit te Durresit eshte kapur ne flagrance nga sherbimet e policise gjate kohes qe i ka vjedhur portofolin me nje sasi prej 400 eurosh shtetasit nga Kosova Mehdi S., 62 vjec.

  Ndaj tij kane nisur hetimet per vjedhje, nderkohe qe numri i vjedhjeve qe raportohen ne plazh ka njohur rritje ditet e fundit.

 2. #2
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Keshtu mund te humbesh njerzit (myshterit). Shteti duhet te bej qe te angazhoj polic me shume qe te ju ofrojn siguri me te madhe pushueseve, mendimi im

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  bobo ca sbohet knej

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  epo keta si len rahat dhe pushuesit qe kan ardhur me pushime

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  11
  po si do zhvillohet ndryshe turizmi per shqiptarin?
  ne skemi per te zene mend ndonjehere joooo........

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e noemi84
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  bologna
  Postime
  139
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  i shkreti nuk paska humb shum vetem nje makin...keto jan kafshe,e as nuk kan per zen ndonjeher mend..

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Sdi ēfare te ruash me perpara, femijen ne det apo makinen ne parkim bobo

 8. #8
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Ke frike te mendosh te rrish per pak kohe i qete, se e gjen veten pa asgje.

 9. #9
  Partizon4ever 10% Maska e Lapraks4ever
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Vendndodhja
  Spain
  Postime
  39
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Keshtu o kur ke police te marum , dhe shtet koti , skapin dot i hajdut portofoli , lam kokrren e namit e pastaj kerkojm te hyme ne europe .

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga lapraks4ever Lexo postimin
  keshtu o kur ke police te marum , dhe shtet koti , skapin dot i hajdut portofoli , lam kokrren e namit e pastaj kerkojm te hyme ne europe .
  fjal me ven dum te hujm ne europe kur nuk sigurojme dot qetesine e rregullin ne vendin tone.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Durrės, ekzekutohet 35 vjeēari
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-04-2010, 10:36 AM
 2. Itali: Shkatėrrohet banda e hajdutėve shqiptarė
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 23-08-2009, 07:11 PM
 3. Rezarta qudit pushuesit me sportet ekstreme ne det
  Nga Enkelejda_24 nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-07-2009, 11:26 AM
 4. Cilet jane plazhet e pastra per pushuesit?
  Nga Kliton nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 13-07-2009, 11:30 AM
 5. Durres, plagosen dy kamariere
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 10-07-2009, 04:07 PM