Policia: Michael Jackson eshte vrare


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Policia: Michael Jackson eshte vrare

  Receta Gatimi  Michael Jackson eshte vrare. Kjo eshte hipoteza e vetme qe aktualisht po heton imtesisht Policia e Los Angeles.

  Sipas faqes se internetit TMZ qe citon burime jozyrtare te policise, i dyshuari kryesor per vrasjen e yllit te muzikes eshte kardiologu i tij personal, Conrad Murray. “Tashme po ndjekim vetem pisten e vrasjes”, thote per TMZ nje polic i Los Angeles Police Department.
  Murray ishte i vetmi person qe ndodhej prane Michael gjate oreve te fundit te jetes se tij dhe kunder tij ekzistojne shume prova. Nje prej tyre eshte anesteziku Profofol i perdorur nga Michael edhe pse nuk mund ta gjeje privatisht kete lloj ilaci.
  Ne shenjester te policise kane perfunduar edhe dermatologu Arnold Klein e anestezisti Neil Ratner. Nga ana tjeter, dy agjente sociale kane mohuar ne intervistat per CBS dhe NBC se pista e vetme eshte vrasja.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  flm per informacjonin kliton

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  tani dy rruge jane , o ka vrare veten ose e kan vrare

 4. #4
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  S'besoj te kete vrare veten. Ai kishte organizuar dhe koncertet permbyllese.
  Shpresoj te zbardhet sa me shpejt kjo ngjarje.

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Po pra dhe un kshu menoj, sbesoj qe ai te kete vrare veten per disa arsye..... shpresoj qe te zabrdhet se shpejti kjo ngarje.

 6. #6
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  edhe un them te qartesohet kjo ngjarje dhe te gjejne fajtorin.

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  ishalla e gjejne fajtorin

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Ne ēeshtje te tilla nuk gjendet kurre e verteta! Lloj lloj gjerash po dalin dhe pas vdekjes se Jackson, si dhe shume foto qe nuk ishin publikuar kurre!!

 9. #9
  i/e rregjistruar 20% Maska e noemi84
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  bologna
  Postime
  139
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  sot tek libero po shihja disa foto te mbretit te popit dhe sinqerisht ngela e shokuar.. kishte shenja deri tek kembet nga gjilperat e shumta qe bente..
  pastaj tek kycin e dores nuk e kishte si e kemi ne .... e kishte sikur ti kishin futur nje kub ne vend te kycit.shum e habitshme .ate vetem sa e kan mar ne qaf mjeket...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Michael Jackson eshte ende gjalle!
  Nga anonymus nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 09-02-2013, 11:33 PM
 2. Prokuroria e L.A: Michael Jackson u vra
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-01-2010, 03:02 PM
 3. Fantazma e Michael Jackson
  Nga kristimcs nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-07-2009, 11:27 AM
 4. Michael Jackson: "Fundi ėshtė afėr"
  Nga EMAUS nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 25-02-2009, 05:26 PM