Itali, perdhunohet prostituta shqiptare


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Itali, perdhunohet prostituta shqiptare

  Receta Gatimi  Nje vajze shqiptare, e cila shfrytezohej si prostitute ne Itali, ka rene pre e dhunes seksuale dhe grabitjes nga disa persona.

  Ngjarja e rende ka ndodhur ne Breshia, ndersa policia ka nisur menjehere punen per identifikimin dhe kapjen e autoreve. Mediat italiane shkruanin dje se vajza e re, e cila eshte nje prostitute shqiptare, ka kerkuar ndihmen e policise dy net me pare. Mesohet se ajo ishte rreth te 30-ave dhe qarkullonte ne nje bulevard te Breshias ne kerkim te klienteve, me te cilet kryente marredhenie seksuale kundrejt parave.

  Naten e se shtunes, teksa ajo po xhironte ne rruget e qytetit italian, i eshte afruar nje person, i cili e ka ftuar ate ne nje hotel. Ajo ka hipur ne makine, por vetem pak minuta me pas ka konstatuar ndryshimin e destinacionit te makines. “Klienti” e ka cuar prostituten ne nje vend te izoluar. Aty ajo ka kuptuar se dicka po ndodhte. Te makina, ku ishte me “klientin” jane afruar edhe persona te tjere, te cilet kane folur gjuhe sllave. Gjithmone duke iu referuar vajzes, tre sllavet e kane dhunuar seksualisht dhe e kane grabitur.


  Sipas saj, “klienti” bashke me shoke te tij e kane dhunuar seksualisht dhe me pas i kane marre sendet e saj personale dhe parate qe ajo mbante me vete. 30-vjecarja sapo ka shpetuar prej tyre, ka lajmeruar policine dhe me pas ka perfunduar ne spital. Hetimet kane nisur menjehere pas disa oresh, pas denoncimit te bere nga vajza, por nuk kane qene te lehta, pasi ajo nuk i njihte personat qe u larguan menjehere.

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  edhe ket se kisha degju ndonjeher

 3. #3
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Mire ta grabitesh, por edhe ta perdhunosh?!

  Vertet qe dhe une nuk e kisha degjuar ndonjehere.

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  mjere ato qe e bejne nga halli!

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  po se bene asnjera nga halli ???

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e argjent23
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  48
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  ma mir asht kan te ban aj ni pun si pastruse per ni ero se te sillet rrugve se kjo asht kan e ditne qi ni dit do ta gjan qka ka lyp ka gjet

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Itali, shkaterrohet banda shqiptare
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-02-2010, 02:56 PM
 2. 12 tė arrestuar nė Itali, mes tyre edhe shqiptarė
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-11-2009, 03:09 PM
 3. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-10-2009, 08:40 PM
 4. Itali: Shkatėrrohet banda e hajdutėve shqiptarė
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 23-08-2009, 07:11 PM
 5. Itali, arrestohen tre shqiptare, iu gjet 80 kg heroine
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-05-2009, 03:51 PM