Itali, karabinieri vret te riun shqiptar


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Itali, karabinieri vret te riun shqiptar

  Receta Gatimi  Nje 27 vjecar shqiptar ne Itali ka mbetur i vrare pasi eshte qelluar nga nje karabinier teksa tentonte t’i shpetonte arrestimit.


  Lajmin e bejne te ditur mediat italiane, sipas te cilave makina me te cilen po udhetonte shqiptari ka rezultuar e vjedhur, prandaj dhe policia eshte perpjekur ta ndaloje ate.

  Por ne arrati e siper, karabinieri ka hapur zjarr duke e lene te vrare te riun shqiptar, emri i te cilit nuk behet i ditur.

  Burimet shtojne se mbi ngjarjen eshte hapur nje hetim qe pritet te hedhe drite mbi rrethanat e saj.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Veshtire se gjendet e drejta! Mjere ai qe iku!

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Po po normale mire thua ti,gjithmone policia ka te drejte,mjere ai i shkreti.

 4. #4
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Cfare do thone tjeter ata?! Se mos do pranojne fajin! Tashme ai iku dhe nuk ka kush t'i hedhe poshte akuzat e tyre.

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e noemi84
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  bologna
  Postime
  139
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Po po normale mire thua ti,gjithmone policia ka te drejte,mjere ai i shkreti.
  i shkreti dilte vilave duke vjedhur.skandal na fulliqen.vetem emri shqiptar del kur permenden vjedhjet neper vila,ka pasur raste qe ne vjedhje siper kan keqtrajtuar edhe njerezit..pa mendoje pak te kalosh gjith jeten me ven dicka me siguruar jeten dhe te vij nje i huaj te mari sendet me me vler qe ke,edhe te te rrahi.

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga noemi84 Lexo postimin
  i shkreti dilte vilave duke vjedhur.skandal na fulliqen.vetem emri shqiptar del kur permenden vjedhjet neper vila,ka pasur raste qe ne vjedhje siper kan keqtrajtuar edhe njerezit..pa mendoje pak te kalosh gjith jeten me ven dicka me siguruar jeten dhe te vij nje i huaj te mari sendet me me vler qe ke,edhe te te rrahi.
  Ke sh te drejte... ket do kisha shkrujt dhe une...

 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e noemi84
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  bologna
  Postime
  139
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Esht normale.Sado, te vjen keq se njerez jemi, por prap...Jan parazit qe mundohen me hor ne kurriz te te tjereve.I gjemojn se njeri kot nuk te vret.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Njė serb i Pasjanit e vret njė 14-vjeēar shqiptar
  Nga lovee nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 07-03-2011, 12:10 PM
 2. Njė i ri shqiptar vritet me thikė nė Itali
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-10-2009, 10:39 AM
 3. Policia greke vret njė shqiptar
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 09-09-2009, 10:14 PM
 4. Korfuz, greku vret emigrantin shqiptar
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 16-08-2009, 10:13 AM
 5. Droga vret te riun, familja: E prisnim
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-02-2008, 06:55 PM