Cfar do benit nese i/e dashuri/a ndahet nga ju!!!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 4 FillimiFillimi 1234 I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 66
 1. #21
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Cfar do benit nese i/e dashuri/a ndahet nga ju!!!

  Receta Gatimi

  po jo pra se para shkrusi para meje e kan kthy temen tek burri the gruja

 2. #22
  i/e rregjistruar 10% Maska e pablita
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  aty ku dua!!!!
  Postime
  26
  Reputacioni
  0

  Re: Cfar do benit nese i/e dashuri/a ndahet nga ju!!!

  na falni qe ju prisha temen por une dhashe dy versionet e mundshme
  tani parafolesi mund te lexonte versionin e fundit dhe jo te shkruante fundin e versionit te pare

  gjithsesi ju kerkoj ndjese

 3. #23
  i/e rregjistruar 10% Maska e Flashi
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  51
  Reputacioni
  0

  Re: Cfar do benit nese i/e dashuri/a ndahet nga ju!!!

  Duhet ti shfrytezojme te gjitha burimet e fjaleve qe mos te te vije deri te ndarja.Po ne qofse vjen deri te ndarja atehere vetem do ti kisha uruar fat,dhe do ti kisha thene ku gjen me mire-mos me thir mua...qaooo

 4. #24

  Re: Cfar do benit nese i/e dashuri/a ndahet nga ju!!!

  Kanaqesia e gjitha e jotja..............

 5. #25
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Cfar do benit nese i/e dashuri/a ndahet nga ju!!!

  shume e kendeshme kjo pergjigjja e ariutputrak.

  Po valle, vertet sdo e vriste mendjen fare as ditet e para fare?????

 6. #26
  i/e rregjistruar 10% Maska e VANI1975
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Vendndodhja
  loutraki grecce
  Postime
  41
  Reputacioni
  0

  Re: Cfar do benit nese i/e dashuri/a ndahet nga ju!!!

  Perse nuk e shikoni dashurin si rrjedhen e ujit te nje lumi
  Qe kalon njeher dhe cfar do qe te besh
  skthehet me mbrapa

 7. #27
  i/e rregjistruar 10% Maska e Ina MaSooL
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Ku di une
  Postime
  44
  Reputacioni
  0

  Re: Cfar do benit nese i/e dashuri/a ndahet nga ju!!!

  mendoj se perderisa nuk gjen lumturine me mua por me dike tjeter....atehere qofte i lumtur me ate, qe eshte...dihet do te jete e veshtire nese e kam dashur ....por koha ka treguar se sheron gjithcka dhe mbetet thjesht nje kujtim i bukur...!

 8. #28
  i/e rregjistruar 20% Maska e Negativ
  Anėtarėsimi
  Jan 2009
  Vendndodhja
  Podujevė
  Postime
  135
  Reputacioni
  0

  Re: Cfar do benit nese i/e dashuri/a ndahet nga ju!!!

  shkurt e shqip jo por anglisht.

  Bye bye baby

 9. #29
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Re: Cfar do benit nese i/e dashuri/a ndahet nga ju!!!

  nuk do me vinte aspak mire por zgjedhja eshte e saj por kthim nuk duhet te kete kurre
  pasi ajo dashuri nuk ka per te funksionuar kurre me.

 10. #30
  i/e rregjistruar 10% Maska e michele
  Anėtarėsimi
  Aug 2008
  Vendndodhja
  shume larg qe ketu, diku ne univers
  Postime
  52
  Reputacioni
  0

  Re: Cfar do benit nese i/e dashuri/a ndahet nga ju!!!

  Edhe mua nuk do me vinte mire qe te me linte per nje goce tjeter. E di qe do ta kisha te veshtire fillimisht, sidomos ato ditet e para derisa te mblidhja veten.
  Por jeta vazhdon, me kohen gjithcka harrohet, jam e sigurt qe perseri do gjeja forca per te ecur perpara.

 11. #31
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: Cfar do benit nese i/e dashuri/a ndahet nga ju!!!

  cfare do beja ? bera ate qe do benin te gjithe , zura nje tjetr dhe per gjithe jeten tani !

 12. #32
  Do te hidhja nje litar te kalbur ne nje dege te dobet fiku...

 13. #33
  i/e rregjistruar 20% Maska e enibjondja
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  154
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Do vazhdoja jeten duke e injoruar. Mundesisht do lidhesha sa me pare me nje tjeter me te mire se ai.

 14. #34
  i/e rregjistruar 10% Maska e Bessa
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  Prishtine
  Postime
  68
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Do e ruja si kujtim te bukur dhe do e vazhdoja jeten tjeter me dike tjeter

 15. #35
  i/e rregjistruar 10% Maska e zbulusja
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  58
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Do i kthehesha jetes sime normale do filloja nje dashuri te re dhe do e ruaja si nje kujtim te bukur

 16. #36
  i/e rregjistruar 20% Maska e briken
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  tiran
  Postime
  115
  Reputacioni
  12
  por diet ajo kam per te gjetur nje tjeter,,
  nje fjal e urt italjane thot ;;;; pas femeres edhe atobuzit mos vrapo se vjen tjetri;;

 17. #37
  i/e rregjistruar 10% Maska e zbulusja
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  58
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga briken Lexo postimin
  por diet ajo kam per te gjetur nje tjeter,,
  nje fjal e urt italjane thot ;;;; pas femeres edhe atobuzit mos vrapo se vjen tjetri;;
  Po nese na trathton nuk na mbetet asgje tjeter pos te vazhdojm jeten dhe te gjejm nje dashuri tjeter qe shpresojm te mos jete e deshtuar si ajo e para siq ka qene s'ka kthim mbrapa kur nje here te thot Lamtumire...........

 18. #38
  i/e rregjistruar 10% Maska e waloni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  43
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  rruga e mbar te qoftt ndoshta gjen me mir Minatori ka then .. jetaa vazhdon

 19. #39
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga waloni Lexo postimin
  rruga e mbar te qoftt ndoshta gjen me mir Minatori ka then .. jetaa vazhdon
  E qan fare Minatori ate kengen, udhe e mbare te qofte, tani edhe je edhe jam e lire

 20. #40
  i/e rregjistruar 10% Maska e Sefedini
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Prizren
  Postime
  67
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  do ta organizoja nje "party"

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 09-03-2014, 10:53 PM
 2. C'do te benit nese dikush qe...
  Nga aldy nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 15-10-2013, 12:51 AM
 3. Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 14-01-2013, 08:08 PM
 4. Nese ky/kjo lart do ishte i/e dashuri/a juaj...
  Nga Alb-Angel nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 1058
  Postimi i Fundit: 18-07-2012, 02:41 PM
 5. C'fare do te benit nese i/e dashur-i/a do tju linte?
  Nga daku323 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 12-02-2011, 10:12 PM