Gripi i derrit, 4 te prekur nga virusi


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Gripi i derrit, 4 te prekur nga virusi

  Receta Gatimi  Shkon ne 4 numri i personave te prekur nga virusi A/H1N1ne territorin e Shqiperise.
  Pas mberritjes se pergjigjeve te analizave, tre marinare filipinas rezultuan te prekur nga gripi i derrit.

  Dy dite me pare u konfirmua se nje student nga Gjirokastra ishte i prekur nga virusi i perhapur ne mbare globin.

  Sipas Institutit te Shendetit Publik, momentalisht jane 20 raste te dyshuar se jane prekur nga ky virus.

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  ishalla te vaksinohemi ne kohe

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Ishalla svjen te ne ky virusi se po erdhi ikem te gjith ne se skemi mjetet e duhura per ta luftuar kete semundje.....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Virusi i derrit, nė Shqipėri 96 persona tė prekur
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-11-2009, 08:11 PM
 2. Viktima e parė shqiptare nga gripi i derrit
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-09-2009, 09:38 PM
 3. Gripi i derrit mes nesh
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 21-07-2009, 07:05 PM
 4. Beni kujdes nga Virusi i Derrit!
  Nga ReniX nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 01-06-2009, 08:17 PM
 5. Ēfarė ėshtė gripi i derrit?
  Nga Kliton nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-04-2009, 09:32 AM