Tirana eliminohet nga Liga e Kampionėve


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Tirana eliminohet nga Liga e Kampionėve

  Receta Gatimi

  Kampioni i Shqipėrisė, Tirana, ėshtė eliminuar nga faza kualifikuese e Ligė sė Kampionėve, pasi qė nė ndeshjen kthyese ėshtė mposhtur nga ekipi norvegjez, Stabaek.
  Ndeshja e zhvilluar tė martėn mbrėma nė Telenor Arena tė Oslos, ndėrmjet Stabaekut dhe Tiranės, pėrfundoi me fitoren prej 4-0 tė skuadrės vendase.

  Ndeshja e parė e zhvilluar nė “Qemal Stafa” kishte pėrfunduar me rezultat tė barabartė 1-1, dhe kėshtu Tirana u pėrshėndet me garat evropiane pėr kėtė sezon. 2. #2
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  shum mrapa futbolli shqiptar , mir qe eleminohen , por dhe me turp

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Eliminohet Shqipėria nga Eurovision
  Nga vaaldr1n nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 14-05-2011, 01:07 PM
 2. Magath: Liga Premier, opsion pėr mua
  Nga vaaldr1n nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-08-2010, 07:49 PM
 3. Rikthehet Liga e Kampionėve, magjia e futbollit europian
  Nga Kliton nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 07-05-2009, 10:04 PM
 4. Veset e liga dhe epshet
  Nga Sefedini nė forum Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 26-03-2009, 12:52 PM
 5. Brazili, leksion futbolli kampionėve tė botės
  Nga Kliton nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-02-2009, 11:50 AM