Receta Gatimi

Praktikoni Joga duke u dehur!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Talking Praktikoni Joga duke u dehur!

  Kush mund ta praktikoje me mire Joga perveēse nje i dehur.

  Ja pozicionet top per keta persona:

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Ja dhe disa foto te forta:
 3. #3
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  hahahah sa kam qeshur. Fantastike

 4. #4
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Sa te forta keto. Ka ndonje ketej qe i ka praktikuar?

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  haha sa te forta keto po nga i ke gerrmuar o Reno

 6. #6
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Shume te forta ..........

 7. #7
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Hahahahahahahaah sh te forta kto haaahaha...

 8. #8
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Sh sh te forta kto........

 9. #9
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Hahahaahaha, fantastike

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga renix Lexo postimin
  kush mund ta praktikoje me mire joga perveēse nje i dehur.

  Ja pozicionet top per keta persona:


  kete e kam praktikuar un por ke qypi banjos ...hahahahaha

 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  dhe un kete fundjave e kam lene per te bere joga

 12. #12
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  po ti joga e bene me te pire shaka

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Vajza e dehur kafshon qenin pas nje grindjeje me mamane !!
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 04-05-2012, 09:30 AM
 2. I dehur pėr pak i shpėton vdekjes se sigurt(video)
  Nga gjendar nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 08-02-2011, 06:18 PM
 3. Policėt e dehur rusė kėrcejnė mbi veturė (video)
  Nga gjendar nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 03-02-2011, 03:36 PM
 4. Gruaja e dehur niset ta marrė burrin e dehur
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 08-12-2009, 07:40 PM
 5. Tė famshmit bėjnė joga tė zhveshur
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-09-2009, 07:43 PM

Etiketat pėr kėtė Temė