Ekzekutohet ish-agjenti i droges


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Ekzekutohet ish-agjenti i droges

  Receta Gatimi

  Ne nje atentat te tipit mafioz mengjesin e sotem eshte vrare me arme zjarri nga dy persona te maskuar nje ish-agjent i anti-droges ne Elbasan.
  Viktima eshte Roland Rexhepi 42 vjec i cili deri vone kryente detyren si agjent i repartit te anti-droges dhe ka marre pjese ne shume operacione te zhvilluara ne qarkun e Elbasanit.

  Ngjarja ka ndodhur mengjesin e sotem rreth ores 8 e 30 minuta, kur Roland Rexhepi kishte dale nga shtepia e tij ne kete pallat dhe po merrte automjetin ne kete kontenier te improvizuar si garazh.

  Ndersa po perpiqej te hapte deren Roland Rexhepi eshte qelluar me arme zjarri nga dy persona te maskuar dhe te paidentifikuar te cilet pasi kane ekzekutuar 42-vjecarin jane larguar me shpejtesi me nje motor.

  Banoret e zones pasi kane degjuar krismat kane lajmeruar policine ndersa viktima eshte derguar ne spital por ka gjetur vdekjen per shkak te plageve qe ka marre nga arma e zjarrit.

  Njė grup hetimor ka rrethuar vendin e krimit pėr tė mbledhur provat dhe dėshmitė tė cilat mund tė hedhin dritė mbi autorėt e vrasjes sė ish- agjentit tė antidrogės.

  Policia po heton nėse vrasja e 42 vjecarit ka lidhje detyrėn e tij kur ka qenė agjent i antidrogės, apo ka motive tė tjera.

  Nderkohe ka nisur tashme edhe nje operacion kerkimi si dhe jane vendosur pstoblloqe per te kapur autoret e kesaj ngjarje.

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  ngushellime familjes

  sa per autoret si gjithmon ne drejtim te pa ditur...

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Ngushellime,


  do kete qene njeri i drejt i shkreti dhe do i kete prishur pune mafies. Ske mbrojtje ne shqiperi.

 4. #4
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Au, gjynah...ngushellime ,

  Eh, gjithmone ata qe jane te drejte perfundojne keshtu ose afersisht ....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Shkodėr ekzekutohet 30 vjecari
  Nga Erinaa nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 14-03-2011, 08:55 PM
 2. Durrės, ekzekutohet 35 vjeēari
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-04-2010, 10:36 AM
 3. Ekzekutohet snajperi i Washingtonit
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-11-2009, 08:47 PM
 4. Vau i Dejes, ekzekutohet nena e 6 femijeve
  Nga EMAUS nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-10-2008, 12:06 PM