Itali, shqiptari aksidenton nje grua me te bijen


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Itali, shqiptari aksidenton nje grua me te bijen

  Receta Gatimi  Nje shqiptar eshte autori i aksidentit me te fundit rrugor qe trondit Italine. Ngjarja e rende ndodhi ne Napoli mbremjen e se premtes.

  I riu qe ecte me shpejtesi te madhe, perplasi me makinen e tij nje grua dhe dy femijet e saj, vajzen 5 vjece dhe djalin 2 vjec.

  5-vjecarja nderroi jete kete mengjes ne spitalin Bambino Jesu te Romes ku u dergua me urgjence per asistence te specializuar mjekesore.

  Ariel Geci me banim ne Gaeta eshte ndaluar me akuzen e vrasjes me dashje. Karabinieret e shkeputen te riun nga duart e turmes se egersuar te njerezve, qe sic thote Corriere Della Sera, ishin gati per ta vrare.

  Ata qe pane ngjarjen i treguan policise se 19-vjecari, qe drejtonte nje automjet te tipit Wolkswagen golf, humbi kontrollin e makines e u perplas me tre autovetura te parkuara.

  Wolkswageni i tij godit me pas gruan qe po shetiste me femijet ne trotuar. I vetmi qe shpetoi pa lenduar eshte djali 2 vjec. Vete gruaja pervec demtimeve fizike, ka pesuar sipas mjekeve nje shok te rende psikologjik.

 2. #2
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Te humbasesh femijen, sigurisht qe dhe mund te kalosh shok.
  Nuk i ve faj turmes per zemerimin. Ecin si te cmendur pa marre parasysh se mund te lendojne te tjeret.

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  ai ka qen me fat qe se kan vrare se ne napoli ta marin jeten dhe nuk duan tja din fare se kush je.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Itali, 60 vjecari le shtatezene te bijen 10 vjecare
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 08-07-2011, 03:06 PM
 2. Itali, pėrleshje me armė, vritet shqiptari
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 15-01-2011, 07:24 PM
 3. Perdhunonte te bijen, arrestohet shqiptari
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 13-03-2010, 06:20 AM
 4. Itali, kapet shqiptari me 19 kg drogė
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-09-2009, 01:19 PM
 5. Itali, vritet shqiptari, foli me policine
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 20-07-2009, 07:10 PM