Getoari joshet nga balerinat seksi te TiranesKu ka Getoar ka dhe femra, dhe te mira jo dosido. Ja siq e shihni dhe ne keto foto, ku reperi i njohur kosovar eshte i rrethuar nga balerinat shume seksi te Tiranes, te cilat kane kercyer gjate gjithe nates ne diskon verore ‘‘La quercia’‘, nje ambient shume interesant ku kembet shkelin direkt ne rere. Getoari ka qene i ftuar te kendoje ne kete disko, qe ndodhet ne rruga e plazhit te Durresit, dhe si gjithmone ka bere nje performance te shkelqyer, ndersa shume ngjitur tij kercenin balerinat bukuroshe. Kengetari i grupit ‘‘Tingulli
Trent’‘, mund te thuhet se ben nje jete midis Prishtines dhe Tiranes, ku qdo muaj merr ftesa per koncerte dhe evenimente te ndryshme. Ai madje ka blere dhe nje shtepi ne Durres, qe me teper se ne dimer i duhet tani ne vere ku perveq koncerteve ben dhe plazh per qejf. Per sa i perket femrave, ai e ka pohuar gjithmone qe e terheqin vajzat e Tiranes. Jo pa qellim bashkepunimet e tij kryesore ne klipe kane qene me disa nga kengetaret me te kerkuara ne treg per momentin duke filluar nga Qiljeta, Elvana, Soni Malaj, etj.