Njė Tregim i mire lexoje sot! Neser mund te jete shume vone !!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 32
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  13

  Njė Tregim i mire lexoje sot! Neser mund te jete shume vone !!

  Receta Gatimi

  Njė Tregim i mir lexoje sot!
  Na ishte njeher... njė djal i cilli lindi i semuar.
  semundja e tij ishte e pa sherueshem

  Ai ishte 17 vjeqar dhe mund tė vdiste qdo moment.
  Ai jeton akoma me nėnėn e tij si dhe ne mbikqyrjen e saj.
  njė dit mendoj tė dal jasht vėtė vetm edhe njė herė.
  E pyeti nėnėn dhe ajo e lejo tė dilte.
  Duke shetitur nėpėr qytet u ndal pranė njė CD-shopi
  kur ngriti koken e shikoj mbrenda pa njė vajz tė bukur ne moshen e tij.
  Ishte dashuri ne shikim tė parė, hapi deren dhe hyri mbrenda dhe vetem e shikonte
  prej njė kėndi vajzen,me kohė u ofrua nga tavolina ku ndodhet ajo vajza.
  Ajo e shikonte edhe pyeti me njė buzqeshje , A mund t'ju ndimoj?
  ai mendonte se ishte buzqeshja me e bukur qe e kishte parė ndonjeher...
  dhe kishte njė deshir qe ta puthte po ne atė qast...
  Ai thoshte duke belbzuar po....hemmmmm... kisha deshir ta bleja njė CD
  Pa menduar mori CD-en e parė qe e gjeti dhe paguante...
  A ke deshir qe ta paketoj pyeti duke buzqeshur vajza..
  Ai vetem beri me koke (po) dhe ajo shkoj ne dhomen e paketimit dhe ja solli.
  Ai e mori dhe doli nga lokali, Shkoj ne shpi dhe prej ksaj ditė shkoj
  gjdo ditė ne atė lokal pėr tė bler nga njė CD.
  Ajo i Paketonte perseri tė gjtha dhe ja sillte tė paketuar,
  ai i solli tė gjith ne shtepi pėr ti vendosur ne Ormanin e tij
  Ai ishte shum i turbshem pėr ta pyetur atė vajz pėr njė kafe apo dark...
  edhe kur e provonte nuk mundė tė fliste asgje...
  Kshtu qe njė dit ja rrefente gjith nėnės , dhe ajo i dha kurajo qe ta
  provonte edhe njeher...
  Edhe kshtu , ditėn tjeter i armatosur me korajo dhe vullnet shkoj ne atė lokal apo CD-shop
  Si gjdo dit e mori njė CD dhe ajo shkoj pėr t'ia paketuar atė...nė atė qast djaloshi morri guximin
  dhe ja la njė leter me numrin e ti ne tavolin dhe doli duke vrapuar nga lokali...
  -tė nesermen Dring..Dring... Telefoni
  E ėma e hapi telefonin Hallo
  Ishte ajo vajza dhe deshironte tė fliste me djaloshin...
  Nėna e pa ndalur filloj tė qante... qka, ti nuk e din aj dje ka VDEKUR !
  Nė kėtė moment ishte njė pushim dhe degjoheshin vetem dhimbjet e nėnės.
  Ma vonė ajo shkoj ne dhomen e djalit ,pėr ta kujtuar sado pak...
  Ajo vendosi tė shikonte rrobat e tij , dhe hapi ormanin , sa ishte e habitur
  kur i ran njė shum e madhe e CD-av ,kėmbėve tė posht...
  Asnjera nuk ishte e hapur,kjo e beri tė dyshoj dhe mori
  njė dhe u ulė ne shtrat tė djalit dhe filloj ta hapte
  ku nė atė qast ra njė leter me mbishkrim :
  "Hallo ti je njė djal shum i bukur.... a ke deshir tė dalesh me mua...Du shum..Doretina"
  Duke qarė mori nėna e tij njė CD tjeter e pastaj njė tjeter , nė gjdo paketim tė CD-av ishte edhe nga njė
  leter e vogel me tė njejtin mbishkrim...
  MORALI :
  Kėshtu ėshtė jeta - Mos prit shum pėr t'ja shprehur dikujt.qe pėr ty ėshtė i veqant
  Deshiren tende dhe ndjenjat tua pėr atė .
  " Thuaje SOT " , Neser mun tė jet shum VON ! ! !

 2. #2
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Do ishte mire nese te gjithe do kishin guxim t'i shprehnin ndjenjat e tyre, por eshte frika e refuzimit dhe kjo eshte teper lenduese per personin qe mund ta perjetoje.

 3. #3
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Sa tregim i bukur shume prekes.
  Ndjenjat jane shume te bukura dhe duhen shprehur.
  Nje refuzim eshte vertete lendues por ketu tek ne eshte
  dhe nje situate tjeter e keqe sepse vajzat perhere presin qe tua shprehin
  ndjenjat dhe jo te shprehin dhe ato vete te parat.

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e arba
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  67
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  shume histori e bukur dhe prekese
  po thua ti erlind qe duhet vajzat ti shprehin ndienjat te parat ?

 5. #5
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  histori prekese dhe shume interesante sikur te kishte fund me te bukur

  ai beri operacion dhe u sherua ajo e mori ne cel dolen per kafe dhe ai e ftoi te shpija gjoja te shifnin cd dhe jetuan te lumtur pergjithmone

 6. #6
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga arba Lexo postimin
  shume histori e bukur dhe prekese
  po thua ti erlind qe duhet vajzat ti shprehin ndienjat te parat ?
  Po thoja ai ose ajo qe ka ndjenjat i pari ti shprehi qofte djali apo vajza
  por jo vetem ajo ideja qe duhet te mi thote ai i pari

 7. #7
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  shum histori e bukur dhe me shum kuptim

 8. #8
  Tregim interesante.Shume gjera mund te kemi humbur pa e ditur akoma fillimin e tyre.

 9. #9
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  shum interesant ky tregimm

 10. #10
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Pyeten nje burre te mencur, nje dite....!!

  Pyeten nje burre te mencur, nje dite:
  Cfare eshte gruaja?

  Buzeqeshi dhe tha: ajo eshte nje pllake e qelqte
  transparente dhe shikon brendesine e saj...
  Nese e prek me butesi, i shtohet shkelqimi
  shikon ne te portretin tend, duket sikur ajo fsheh pamjen tende, ne brendesi te saj me turp.
  Nese e thyen nje dite... veshtire qe ti mbledhesh copat
  dhe nese i mbledh dhe i ngjit, shenja mbetet...
  dhe cdo here qe kalon doren tende mbi shenje
  do ta plagose doren tende.
  Kjo eshte gruaja... prandaj mos e thyej ate.

 11. #11
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  shum e bukur kjo e para, dhe kjo e fundit qe paske shkruajtur ti labe shum domethenese!!

 12. #12
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  Pyeten nje burre te mencur, nje dite:
  Cfare eshte gruaja?

  Buzeqeshi dhe tha: ajo eshte nje pllake e qelqte
  transparente dhe shikon brendesine e saj...
  Nese e prek me butesi, i shtohet shkelqimi
  shikon ne te portretin tend, duket sikur ajo fsheh pamjen tende, ne brendesi te saj me turp.
  Nese e thyen nje dite... veshtire qe ti mbledhesh copat
  dhe nese i mbledh dhe i ngjit, shenja mbetet...
  dhe cdo here qe kalon doren tende mbi shenje
  do ta plagose doren tende.
  Kjo eshte gruaja... prandaj mos e thyej ate.
  Ehhhhhhhhhhh keto qe thua ti,kalojne ne veshin shurdh,nuk jan aq njerzor meshkujt sa te tregohen kaq te kujdesshem,i ka krijuar zoti me zemer plastike brenda,mizor

 13. #13
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Ehhhhhhhhhhh keto qe thua ti,kalojne ne veshin shurdh,nuk jan aq njerzor meshkujt sa te tregohen kaq te kujdesshem,i ka krijuar zoti me zemer plastike brenda,mizor
  ....e paske nderruar ....''hahahahaha'' ....me ...'''ehhhhhhhhhh''....e pabesueshme me duket....

 14. #14
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga STJUART Lexo postimin
  ....e paske nderruar ....''hahahahaha'' ....me ...'''ehhhhhhhhhh''....e pabesueshme me duket....
  hahahhahaa ka momente kur duhet nderruar..........per sa i perket.......gjinis mashullore..........une s'para beje hahahaha.........por ehhhhhhhh thuaj.......hahahahha

 15. #15
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  hahahhahaa ka momente kur duhet nderruar..........per sa i perket.......gjinis mashullore..........une s'para beje hahahaha.........por ehhhhhhhh thuaj.......hahahahha
  ....hahahahaaaa.....me vjen mire qe shpreh te kunderten gjithnji.....je shume e mire....

 16. #16
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  hahahahhahaha........ehhh e mire shume posi..........i ziu ai.......... qe do i bie ne pjes thuaj............ncncncnc do mallkoj veten 100 here dita,hahahahhaa

 17. #17
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  hahahahhahaha........ehhh e mire shume posi..........i ziu ai.......... qe do i bie ne pjes thuaj............ncncncnc do mallkoj veten 100 here dita,hahahahhaa
  ...mendon se jeta pa meshkuj....do jete edhe me e bukur per ty?....

 18. #18
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  eshte normale kjo...........eshte e sigurt qe po...........hahahahhaa

 19. #19
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  eshte normale kjo...........eshte e sigurt qe po...........hahahahhaa
  ....hahahahaaa.....me pelqen kembengulja yte edhe pse smund te rrish dot ....pa shoqerine e sexit te kundert....

 20. #20
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  po cfare shoqerie aman...........une me meshkujt po ta vesh re.......hahaha grihem si "macja me miun", tere diten ncncnc..........

  ama per partner,(per momentin)i dua larg meje hahahahah,nejse ne nje te ardhme,dua apo nuk dua..........me dike do ta lidh jeten kuptohet,hahahahha........

  po per momentin jooo

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Cfare dhemb me shume ne kete jete?...
  Nga erinda nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 12-01-2014, 03:47 PM
 2. Vizioni per nje jete sa me te mire!
  Nga Alb-Angel nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 12-05-2013, 07:03 PM
 3. Ja se si mund te jete iPhone 5
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 07-06-2012, 11:31 PM
 4. Nje Ide se si mund te jete Windows Phone 8
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-06-2012, 08:57 PM
 5. Si mund te jete telefoni iPhone i ri nga Apple
  Nga ReniX nė forum Apple Mac OSx
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 26-03-2012, 08:26 PM