Coca Cola sjell qumeshtin e gazuar


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Coca Cola sjell qumeshtin e gazuar

  Receta Gatimi  Zbulimi i fundit i Coca Cola jane flluskat ne qumesht. Gjigandi i pijeve po teston ne Nju Jork nje “soft drink” te ri.
  Pija e re ka baze qumeshti te skremuar, uje te gazuar dhe shije frutash. Ajo quhet “Vio” dhe lancimi i saj ne Evrope do te varet nga menyra se si do te pritet nga qytetaret e Molles se Madhe, te cilet kane filluar ta provojne.

  Qumeshti i gazuar eshte i aromatizuar me kater shije: mango dhe pjeshke, limon, si dhe fruta pylli e tropikale

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  po ca nuke po bejene tai keta per te bere leke

 3. #3
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Interesante. Jam kurioze ta provoj dhe une.

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Ka ndonjegje mos ta bej me gaz kjo firme

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Coca-Cola do te kete nje shije tjeter nga ajo qe jemi mesuar
  Nga vaaldr1n nė forum Fitness dhe Wellness
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 10-03-2012, 05:26 PM
 2. Njė telefon mobil qė punon me Coca-Cola
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-01-2010, 02:51 PM
 3. Venezuela ndalon shitjen e Coca-Cola Zero
  Nga EMAUS nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 14-07-2009, 06:22 PM
 4. Coca-cola me teprice demton muskujt
  Nga Kliton nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 22-05-2009, 09:28 AM
 5. Spektakel me Coca Cola dhe Mentos
  Nga ReniX nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 08-07-2008, 09:37 PM