Horror ne Teksas, nena i pret koken femijes


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Horror ne Teksas, nena i pret koken femijes

  Receta Gatimi  Nje grua ne San Antonio te Teksasit, ne SHBA, ka vrare dhe me pas i ka prere koken djalit te saj 4 javesh me nje thike kuzhine.
  Policia amerikane e ka cilesuar vrasjen si krimin me trondites te regjistruar ne vitet e fundit.

  Otty Sanchez, 33 vjece, ka pranuar para agjenteve te policise pergjegjesine e saj dhe ka deklaruar se e kishte bere krimin pasi kishte degjuar disa zera dhe pasi ishte detyruar nga djalli.

  Policia u lajmerua nga gjyshja e te sapolindurit, e cila e gjeti gruan me trupin e femijes ne duar.

  Sipas policise, gruaja e kishte goditur disa here me thike te miturin para se t’i priste koken. Me pas, pasi eshte kthjelluar gruaja ka goditur veten e saj me thike ne gjoks, por u ndal nga policia.

  Aktualisht ajo eshte shtruar ne spitalin universitar te Teksasit, por pavaresisht se mund te kete probleme psikologjike, ndaj saj ka nisur inkriminimi dhe mund te denohet me denimin me vdekje.

 2. #2
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  K.O


  Waaaa, ēfare tmerri, e pa imagjinueshme .......
  Do zoti ta denojne me denimin e vdekjes ...

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15
  aman une nuk e lexoj dot temen e gjithe

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Nje akt makaber! Gjera qe smund te lexohen ajo arrin ti kryej. Pak e ka dhe denimin me vdekje...

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  puuuuuuuu kan ik njerzit me kohe jan ber njerzit te semure

 6. #6
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Ueeee cfare po ndodh keshtu

 7. #7
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  E tmerrshme.....Si mund te vrasesh femijen tend???!!!!
  Duhet te dale ndonje ligj qe te mos i lejoje te gjithe njerezit te behen prinder.

 8. #8
  i/e rregjistruar 20% Maska e noemi84
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  bologna
  Postime
  139
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  po e drejt. bejn njerezit e cmendur femij. e tmerrshme... femija 4 javesh.....

 9. #9
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  11
  ajo ska qene njeri...se nje njeri ka llogjik,po paska qene kafshe,,,,dhe kafsha qe eshte kafsh kujdeset per te vegjlit.....u ka ikur mendja njerezve.....Zoti na ruajt mendjen se cfare spo na degjojne veshet....

 10. #10
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  ca po na degjojn veshet dhe po na shohin syte ore po keta nuk jane njerez po perbindesha..

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Nene rekord ne Teksas, prodhon 300 lit. qumėsht ne vit !!
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 08-11-2012, 05:12 PM
 2. Si te perplasesh koken duke fjetur
  Nga ReniX nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-05-2010, 08:55 PM
 3. Teksas, vajza 12 vjecare izolohej ne dollap
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-02-2010, 03:41 PM
 4. Modelet formojne koken e tigrit
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-01-2010, 05:56 PM
 5. Angli, shqiptarja i pėrdredh kokėn burrit
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 10-01-2008, 11:20 PM