Logo dhe Sllogan per Lirenti.com - Jepni mendimin tuaj!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 15 prej 15
 1. #1
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Ide Logo dhe Sllogan per Lirenti.com - Jepni mendimin tuaj!

  Receta Gatimi

  Sygjeroni Logo dhe Sllogan per Lirenti.com Forum!  Pershendetje te gjithe Anetareve!
  Kesaj radhe Lirenti.com Forum kerkon mendimin tuaj!
  Fakti qe gjate kesaj periudhe nuk ka asgje te re ne faqe justifikohet se po punohet diēka me moderrne mbi forumin.

  1. Per kete arsye menduam te shtojme nje SLLOGAN (parrulle) te shkurter mbi pershkrimin e faqes.

  2. Gjithashtu mund te sygjeroni nje SIMBOL, Logo, Steme qe mund ti pershtatet forumit tone.


  Fjalet apo fushat qe duhet te mbeshteteni jane:
  Forum, Komunitet, Shoqeri, Ngjyra, Teknologji, Bashkim, Bisedime, Argetim, Humor etj etj...

  Jepni mendimin tuaj!
  Ju faleminderit!

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  keshtu si eshte eshte shum mir 00000

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Duhet nje i ri, sidomos tani qe do kalohet ne veshjen e re!

  Nje sllogan i sygjeruar nga MIMA eshte:

  Ne mbreterine e forumeve Lirenti.com eshte mbreti!

  Flm

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  shum i mir flm mima

  o reno po kjo tema e lirentit si ta them une themes se spo e gjej emrin e duhur ,,, do ndryshohet

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  shum i mir flm mima

  o reno po kjo tema e lirentit si ta them une themes se spo e gjej emrin e duhur ,,, do ndryshohet
  Po, do pesoj disa ndryshime te vogla!

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  po shum mir ...........

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e mistir
  Anėtarėsimi
  Mar 2008
  Postime
  90
  Reputacioni
  12
  per mendimin tim eshte me i miri forum shqipetare.
  i pa konkurueshem

 8. #8
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  epo forumm shqiptar egziston ,, ne duam ti gjejme nj e te bukur qe mos ta ket njeri

 9. #9
  i/e rregjistruar 10% Maska e mistir
  Anėtarėsimi
  Mar 2008
  Postime
  90
  Reputacioni
  12
  mendimi im, meqe do beni ndryshime, eshte te vini ne portal nje live diskutim ku mund te ndihmojne anetaret njeri tjetrin. besoj se do kete me interese, dhe do afroje shume anetare duke u nduhmuar.

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Mistir, live live diskutim tip - chat?

 11. #11
  i/e rregjistruar 10% Maska e mistir
  Anėtarėsimi
  Mar 2008
  Postime
  90
  Reputacioni
  12
  po renix. eshte shume perdorueshem.

 12. #12
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  o reno po perse nuk ben nje chat si te fb se njeher e kam pare qe eshte ber nje chat si i fb ketu

 13. #13
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  o reno po perse nuk ben nje chat si te fb se njeher e kam pare qe eshte ber nje chat si i fb ketu
  po do te vihet dhe nje i tille!

 14. #14
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  shum shum mir do dali shum shum gjigande

 15. #15
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10
  Pergjigjet jane ne Infinit, zgjidhja eshte vetem 1, Lirenti.com !

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Lirenti.com ne Telefonin tuaj
  Nga ReniX nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 11-03-2013, 12:49 AM
 2. Jep mendimin pėr njė logo tė portalit!
  Nga ReniX nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 09-12-2010, 10:53 PM
 3. Lirenti.com ne Ekranin tuaj!
  Nga ReniX nė forum Sisteme Operative
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 04-05-2010, 01:10 AM
 4. Paketa Logo/Font Lirenti.com per vizatimet tuaja!
  Nga Lirenti nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 21-04-2010, 02:19 PM
 5. Lirenti.com Magazine - Dergoni dhe ju artikullin tuaj!
  Nga Lirenti nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 17-04-2010, 03:33 PM

Etiketat pėr kėtė Temė