Aksident ne Velipoje, tre te vdekur


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Aksident ne Velipoje, tre te vdekur

  Receta Gatimi  Nje aksident i rende me pasoje tre te vdekur ka ndodhur ne rrugen Shkoder-Velipoje gjate oreve te para te mengjesit. Behet fjale per nje automjet tip “BMW” me targa britanike qe ka dale nga rruga dhe ka perfunduar ne nje kanal me uje ne ane te saj.

  Automjeti eshte gjetur mengjesin e sotem nga disa barinj te cilet kane lajmeruar menjehere policine.

  Ne vendngjarje bashke me policine kane mberitur edhe zjarrefikesit qe bene te mundur nxjerrjen e automjetit nga uji.

  Brenda tij ishin 3 persona qe te tre pa jete.

  Ata mendohet se jane mbytur pas aksidentit te pare qe iu shkaktoi deme dhe i izoloi brenda mjetit.

  Automjeti ishte duke u kthyer ne qytetin e Shkodres nga plazhi i Velipojes.

  Policia aktualisht eshte duke punuar per identifikimin e viktimave.

  Atyre u jane gjetur brenda ne automjet pasaporta britanike dhe dokumenta si shtetas te Kosoves, por mendohet se dokumentat jane falso dhe te tre viktimat jane banore te Shkodres apo rrethinave te cilet kane emigruar dhe tani jane kthyer per pushime prane familjeve te tyre.

  Sipas policise, aksidenti mendohet te kete ndodhur per shkak te humbjes se kontrollit te mjetit, shpejtesise dhe mbase perdorimit te alkolit gjate nates se mbremshme.

  Tre viktimat mendohet se ka qene duke pushuar ne plazhin e Velipojes ku ndodhen me mijera shtetas te Kosoves, por edhe emigrante nga Shqiperia.

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  11
  ore ca po behet keshu?aksidente ngado.

  degjova ne lajme qe do vendos qeveria sherbim policor 24 ore neper akset rrugore kryesore te shqiperise a thua se do ndryshoj gje?

 3. #3
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Ndryshon ndryshon sepse pasi te kete shume polica dhe njerezit nuk do te ecim me shpejtesi aq te madhe.

 4. #4
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  po rruget ne shqiperi ja pere frike fare po sinjalistiken ..

 5. #5
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Edhe po te shtohet numri i policeve nuk do ndryshoje ndonje gje.
  Shqiptaret vetem kur shohin policet ngadalesojne ose vene rripin e sigurimit, pastaj sapo i kalojne rrisin shpejtesine dhe heqin rripin.

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  ca po behet keshtu pse pak polica ka shqiperia po me rrin kot le tu futen punes me kok se po behet llaf per jet njerzish

 7. #7
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  E ndegjova dje kete aksidentin ne TV,dhe me erdhi shume keq per ato dy vellezrit se me sa degjova dy prej viktimave ishin vellezer,skuptoj nje gje pse ecin me shpejtesi mor burr,se mar vesh.

 8. #8
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Klitono ky rast kishte te bente me pagjumesine por shumica e rasteve ndodh nga alkoli i tepert.
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Erlindi; 31-07-2009 mė 07:02 PM.

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Sa frik kam te udhetoj kete periudh. Shiko ca behet...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kukės, aksident rrugor, dy tė vdekur
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-12-2009, 05:40 PM
 2. Vlorė: Aksident tek Uji i Ftohtė, dy tė vdekur
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-10-2009, 05:39 PM
 3. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-09-2009, 07:05 PM
 4. Aksident i rende ne Lezhe, 4 te vdekur
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 11-09-2009, 06:17 PM
 5. Aksident ne Greqi, nje shqiptar i vdekur dhe 10 te plagosur!
  Nga EMAUS nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-09-2007, 10:23 PM