Gripi i derrit, konfirmohen kater raste te reja


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Gripi i derrit, konfirmohen kater raste te reja

  Receta Gatimi  Konfirmohen kater raste te reja me virusin e gripit te derrit ne vend, duke e cuar ne tete numrin e te prekurve ne territorin shqiptar.

  Analizat e ardhura nga Rumania konfirmuan shtimin e rasteve te te infektuarve me A/H1N1.

  Pak dite me pare analizat konfirmuan se nje student nga Gjirokastra dhe tre marinare, dy filipinas dhe nje rumun, ishin te prekur nga virusi i rrezikshem.

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Duhet me pas shum kujdes tani per tu mos u infektuar...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Gripi A/H1N1, Shqipėria numėron 121 raste
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-11-2009, 07:57 PM
 2. Shqipėri: Konfirmohen tre raste te reja me AH1N1
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-09-2009, 01:17 PM
 3. Gripi i derrit, dyshohen 13 raste te reja
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 01-08-2009, 08:48 PM
 4. Gripi i derrit, 4 te prekur nga virusi
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 22-07-2009, 09:23 PM
 5. Gripi i derrit mes nesh
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 21-07-2009, 07:05 PM