Aksidentet, 4 te vdekur ne rruge


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Aksidentet, 4 te vdekur ne rruge

  Receta Gatimi  Kater persona humben jeten dhe pese te tjere jane plagosur shume rende ne dy aksidente te ndryshme qe ndodhen brenda pak oresh.

  Aksidenti me i rende ndodhi mengjesin e se premtes ne rrugen Lezhe-Shkoder, pothuajse ne hyrje te superstrades.
  Rreth ores 9:30 nje automjet me targa te Tropojes dhe nje kamion me targa te kryeqytetit jane perplasur balle per balle dhe per pasoje 3 persona humben jeten.

  Deri me tani thuhet se viktimat jane familjare por policia eshte duke bere identifikimin e tyre. Ne automjet ndodheshin 4 persona me mbiemer Dema nga Bajram Curri.

  Sipas nje komunikimi me te afermit e tyre eshte mesuar se ne automjet, ndodhej Ermira Dema, Sali dhe Fadil Dema, te tre te vdekur, ndersa Ermal Dema, drejtuesi i mjetit eshte plagosur.

  Nderkohe qe nga perplasja e forte eshte plagosur drejtuesi i kamionit.

  Aksidenti tjeter me pasoje vdekjen e nje personi ndodhi dje ne mbremje ne aksin Rrogozhine-Elbasan ne vendin e quajtur Bajpas Peqin. Ne aksident jane perfshire dy automjete me targa te Vlores si dhe me targa greke. Viktima eshte Besnik Rexhep Omeri, 41 vjec lindur dhe banues ne Vlore, i cili nderoi jete sapo u dergua ne spital.

  Nderkohe qe tre persona te tjere qe ndodheshin ne te dyja mjetet jane plagosur dhe po kurohen ne spital.

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  shum aksidente kto kohet e fundit

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e Lucatonii
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  München
  Postime
  191
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Hmmm qa esht ka behet more Shum jan shtuar aksidentet kohet e fundit...

 4. #4
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Une mendoj se eshte pasoje e emigranteve shumica e rasteve pasi mesohen me rruget jasht dhe ecin me shpejtesi.

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Sh aksidente ka pasur kto kohet e fundit..... duhet te meren masa sa me shpejt....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Aksidentet si bilanc lufte ne Shqiperi
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 11-02-2010, 12:03 PM
 2. Emigrantet shtojne aksidentet
  Nga Kliton nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 09-02-2010, 04:43 PM
 3. Shqipėri: Aksidentet, 315 viktima ne vit
  Nga Kliton nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-04-2009, 09:50 AM
 4. Aksidentet, 3 te vdekur ne dite
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-01-2008, 02:31 PM