Brenda 24 oreve, tre te mbytur


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Brenda 24 oreve, tre te mbytur

  Receta Gatimi  Tre persona jane mbytur ne 24 oret e fundit ne vend, ne det, rezervuare apo kanale vadites, duke e cuar numrin e viktimave ne ujrat shqiptare ne 12 vetem per kete vere.

  Rezervuari i fshatit Peze Helmes ne rrethin e Tiranes, preferohet nga banoret e zones te cilet per arsye ekonomike nuk mund te pushojne ne bregdet.

  Vetem dy femije jane duke u lare gjate paradites se te martes per shkak te mbytjes se nje 52-vjecari ne mbremjen e se henes.

  Fiqiri Muca ngeli ne balten e ketij rezervuari pa mundur dot te dale me.

  Edhe pas ngjarjes se rende dy femije kane ikur pa leje nga shtepite e tyre per t’u hedhur ne ujrat e turbullta te ketij rezervuari. Familjaret thone se eshte e rrezikshme.

  Nderkohe qe ne Durres 22-vjecari Qatip Ferhati duke u hedhur nga lartesite theu verterben dhe nuk mundi te dale dot nga deti duke mbetur i mbytur, ndersa ne fshatin Pinar te Tirane, nje 2-vjecar ra ne kanalin e ujit te fshatit dhe ka humbur jeten.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Duhet menduar per njerez shpetimi. Te vihen roje ne pikat me probleme. Jemi mbrapa si shtet...

 3. #3
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Mesa duket Shqiperia do vazhdoje te mbetet vendi me numrin me te madh te viktimave, jo vetem per aksidentet por dhe per mbytjen e shume njerezve.
  Qeveria akoma nuk e ka marre seriozisht si problem dhe deri atehere, fatkeqesisht, do kete dhe shume raste te tilla.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Mbi dy milion para-porosi te iPhone 5 brenda 24 oreve!
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 17-09-2012, 08:43 PM
 2. Tomi, qeni qė pret padronin e mbytur nė liqen
  Nga smocking2 nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-01-2012, 11:53 AM
 3. Firefox 4 shkarkohet mė shumė se 4 milion herė brenda 24 orėve tė para
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 24-03-2011, 03:23 PM
 4. Tumblr rikthehet pas 24 orėve “pushim”
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-12-2010, 09:32 PM
 5. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-09-2009, 04:13 PM