Trashegimetaret e Jackson “rrembejne” gjithcka


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Trashegimetaret e Jackson “rrembejne” gjithcka

  Receta Gatimi  Motra e Michael Jackson, LaToya ka marre ne zoterim hard diskun kompjuterik i cili permbante disa kenge te regjistruara nga Mbreti i Popit bashke me disa artiste te tjere te famshem si Ne-Yo, Will.i.am dhe Black Eyed Peas.
  Sipas disa te afermve te ish kengetarit behet fjale per qindra kenge te regjistruara mes te cilave edhe disa te viteve ‘80 te papublikuara me pare.

  Pas vdekjes se kengetarit hard disqet ndodheshin ne banesen e marre me qera nga Jackson ne Himby Hills ne Kaliforni. Sipas menaxherit te kengetarit, Frank DiLeo, LaToya dhe disa pjestare dhe te aferm te tjere te popstarit kane ngarkuar disa furgone dhe kane marre me vete gjithcka , madje edhe objekte per te cilat Michael nuk ishte pronar por qe i posedonte shtepia ku ai ishte vendosur me qera.

  “Mendonin se Michael ishte pronar i gjithckaje ne ate shtepi dhe kane marre me vete edhe mobiljet e shtepise se marre me qera prej tij. Keta jane personat qe do te perkujdesen per pasurine e tij?”, thote nje nenpunes i shoqerise e cila i kishte gjetur shtepine me qera Michael.

  Nderkohe ne lidhje me ekzistencen ose jo te kengeve te papublikuara as Ne-Yo, as Will.i.am dhe as Black Eyed Peas nuk jane prononcuar per to.

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e noemi84
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  bologna
  Postime
  139
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  kulmi!!!!!!!!!!!! ca bohet per lekč..si te babezitur.paska pasur te drejt ai qe ishte larguar nga familja e tij.

 3. #3
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  As te vdekur nuk po e lene rehat.
  Keto mesa duket mezi paskan pritur vdekjen e tij.

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Ca sbojn ropt per lek....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Gjithcka mbi IPAD ...!?
  Nga DON1980 nė forum Apple Mac OSx
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 12-10-2010, 07:12 PM
 2. Gjithcka ne 3D
  Nga MAJDI nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 14-05-2010, 06:54 PM
 3. Programi qe ju tregon gjithēka mbi kompjuterin
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-01-2010, 07:27 PM
 4. Ia rrėmbejnė veturėn taksistit, pėr tė bėrė seks
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 14-11-2009, 07:27 PM
 5. Gjithcka ne shqip
  Nga LONA1981 nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 16-08-2009, 03:57 PM