Alarmi i rreme, banka tallet me policine


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Alarmi i rreme, banka tallet me policine

  Receta Gatimi  Punonjesit e sigurise se nje banke jane “tallur” dje me policine, teksa kane dhene nje alarm te rreme per grabitje.

  Ngjarja ka ndodhur ne nje nga deget e nje banke te rendesishme ne vendin tone, e cila ndodhet prane rruges “Sami Frasheri” ne zonen e ish-Bllokut.

  Burimet policore shpjeguan se menjehere ishin mobilizuar nga frika se po ndodhte ndonje grabitje, apo ngjarje me e rende, por kur kane shkuar aty, kane vene re se kjo ka qene nje shaka pa piper e shefit te sigurise ne kete dege banke.

  Sipas te dhenave policore, ngjarja ka ndodhur rreth ores 12:00, kur alarmi i deges se bankes qe ndodhet pikerisht prane sheshit “Presidenti Wilson”, eshte aktivizuar.

  Drita e kuqe eshte ndezur ne zyrat e policise dhe menjehere jane njoftuar sherbimet e Komisariatit Nr. 2, qe patrullojne ne ate zone.

  Efektivet e policise kane qene shume prane vendit te ngjarjes, nderkohe qe edhe perforcime te tjera kane mberritur aty shume shpejt.

  Me pas, burimet policore tregojne se kane hyre brenda ne banke dhe aty kane takuar shefin e sigurise, i cili ka dale duke treguar se ishte vetem nje alarm fals.

  Kur punonjesit e policise jane interesuar me teper ne lidhje me kete alarm fals, ai ka treguar se e kishte kryer kete veprim te papjekur per te testuar sa e shpejte ishte policia.

  Uniformat blu kane mbetur te shtangura nga veprimi i rende i kryer prej shefit te sigurise, e me pas ne pamundesi per te kryer ndonje veprim kane lajmeruar eproret.

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Kto sikur skan gjo tjeter me bo dhe rrin tallen.....

 3. #3
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Hahaha mire ja ka bere qe i ka provuar por eshte dhe nje gje tjeter se pastaj ndodh si puna ujkut qe kur vjen me verte nuk e beson njeri.

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e arba
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  67
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  po kur te jete alarm i vertet nuk do ta besojne policat.......do jene policat qe do tallen pastaj........e banka do grabitet

 5. #5
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  I rreme apo jo, policia duhet te hyje ne veprim gjithmone. Pastaj nese eshte i rreme, pergjegjesit le te marrin vete pergjegjesine.

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e zhejoti
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  25
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  nuk kane pune dhe bejne shakara

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kartat prepaid- Banka Credins
  Nga manuel nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 22-09-2012, 11:02 PM
 2. Politikanet Shqiptare me llogari te rreme ne Twitter
  Nga vaaldr1n nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 09-09-2012, 12:37 PM
 3. Plaka bandite plaēkit banka
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-10-2009, 05:43 PM
 4. Si tė krijojmė njė Ikon Alarmi
  Nga ReniX nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 15-07-2009, 09:54 AM
 5. Alarmi, nė treg lodra qė rrezikojnė fėmijėt
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-12-2007, 09:43 AM