Itali, tragjedi brenda nje familjeje


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Itali, tragjedi brenda nje familjeje

  Receta Gatimi  Masaker ne nje province te Varezes ne Itali, ku nje 42-vjecar pasi ka vrare gruan dhe femijet i ka dhene fund jetes se tij.
  Maurizio Delciero, ka vrare gruan Marta dhe dy femijet Matia 5 vjec dhe Fabio 9 vjec ndersa ata ishin ne gjume. Me pas eshte mbyllur ne makinen e tij ne garazh dhe eshte mbytur me gaz.

  Shkak per gjithe kete skene eshte bere kerkesa e gruas per ndarje, ndersa burri kishte vetem pak dite qe ishte pushuar nga puna.

  Trupat e pajete jane gjetur kete mengjes nga nje fqinj i familjes.

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e olindo
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  london
  Postime
  27
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  pergj

  tragjedi shume e rende

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Presionet dhe ngutja e fillimit tė krijimit tė njė familjeje
  Nga Erinaa nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-05-2012, 04:48 PM
 2. Shakaja qe u kthye ne tragjedi!!
  Nga 3r1k0 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 04-03-2011, 07:36 PM
 3. Mbarim i dashurisė, me tragjedi...
  Nga Enkelejda_24 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-08-2009, 12:38 AM
 4. Genta Ismajli i jep rroge mujore nje familjeje te varfer
  Nga Enkelejda_24 nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 28-07-2009, 09:39 PM
 5. Lincim i nje familjeje ne Indi per arsye te magjise
  Nga PinkPrincess nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-06-2008, 08:12 AM