Ēifti kryen marrėdhėnie nė kishė, merr gjobė 100 euro


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Ēifti kryen marrėdhėnie nė kishė, merr gjobė 100 euro

  Receta Gatimi  Pėr te “rindezur” jetėn seksuale, altari i njė kishe ishte zgjedhur nga bashkėshortja e ēiftit prej Lagosi, si vendi mė i mire. Por jane pikasur na prifti…


  Kishin katėr vjet tė martuar dhe jeta e tyre seksuale u ishte bėrė bajate, prandaj menduan tė gjenin njė mėnyrė mjaft interesante pėr ta “rindezur” atė. Altari i njė kishe ėshtė zgjedhur nga bashkėshortja e ēiftit nga Lagosi, si vendi mė i mirė pėr kėtė gjė dhe duket se burri i saj ka qenė plotėsisht dakord. Por pasi akti ėshtė kryer dhe ata janė pikasur nga njė prift, ēifti ėshtė dėnuar nga gjykata.

  Gjatė mbrojtjes sė tyre, Tolu Akintepe, 30-vjeēar dhe bashkėshortja e tij 29-vjeēare Bunmi, i kanė thėnė njė gjykatėsi se ata ishin duke tentuar ta “nxehin” jetėn e tyre tė ftohur seksuale. Ata ishin kapur nė vepėr nga prifti i njė kishe tė vogėl nė Ikeja, njė lagje nė periferi tė Lagos. Prifti ka kėrkuar nga ata qė tė paguajnė 100 euro pėr dėmet dhe pėr pėrdhosjen e altarit. Ai gjithashtu ka kėrkuar nga ata tė pastrojnė altarin dhe tė luten pėr falje. "Gruaja ime gjithmonė mė thoshte se dėshironte ta ngjallė jetėn tonė seksuale nė njė mėnyrė tė ēuditshme. Mendova se do tė ishte emocionuese nėse do ta bėnim nė kishė, duke pasur Jezusin mbi ne duke na shikuar. Mendova se ishte pak si aventurė. I tregova gruas dhe asaj i pėlqeu shumė ideja", ka sqaruar bashkėshorti mbi ngjarjen.

  Ndėrkaq, gjykatėsi ua tėrhoqi vėrejtjen ēiftit qė tė kanė mė shumė respekt pėr institucionet fetare. Ai urdhėroi qė ata tė paguajnė dėnimin prej 100 eurosh, teksa ēifti ėshtė paraqitur vullnetarisht pėr tė pastruar kishėn njė javė rresht.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  hahaha sa e fotrt kjo po ajo nuk kishte ndonje vend tjeter

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  ...bobobobo...

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  e paskan bastarduar fare kto.....

 5. #5
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Shume turp.
  Ai prifti s'paska qene ne terezi. 100 euro gjobe?! Pak me shume do kishte qene me mire.

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  hahahahahhah po ata skan ca te bejen pse pak vende ka sot re aty e gjeten ata

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ndermarrja jone kryen keto sherbime
  Nga vaaldr1n nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 17-10-2012, 09:56 PM
 2. Kryen nevojat personale gjatė ndeshjes
  Nga Erinaa nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 20-04-2011, 10:09 PM
 3. Zvicer: Gjobe 1.000.000 euro per nje Mercedes SLS AMG
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-10-2010, 03:40 PM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-05-2010, 05:59 PM
 5. Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 09-08-2009, 08:13 PM