Femija qan ne arkivol, i shpeton varrosjes i gjalle


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Femija qan ne arkivol, i shpeton varrosjes i gjalle

  Receta Gatimi  Mjeket e deklaruan te vdekur menjehere pas lindjes se parakohshme por i mituri ka shpetuar pa u varrosur i gjalle, pasi ka qare ne momentin qe ndodhej ne arkivol.

  Mrekullia ka ndodhur ne Paraguaj ku i ati rrefen se gjate momentit te transportimit per ne shtepi ka degjuar te qarat e femijes. I sapolinduri eshte transportuar serish ne spital ku tashme ndodhet nen kujdesin e mjekeve ne repartin e terapise intensive ne gjendje te qendrueshme shendetesore.

  “Behet fjale per nje rast shume te rralle”, shprehet mjeku Ernesto Weber. Ka shume mundesi qe mjeket nuk kane ndjekur me saktesi te gjitha procedurat e nevojshme per te vertetuar vdekjen fizike te femijes. Sipas bluzave te bardha, pulsi i femijes ishte aq i dobet per t’u ndier sa ka bere qe te besojne se nuk rrihte me.

 2. #2
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Sa te habitshme Shume fat paska ky femije.

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Shyqyr qe paska shpetu dhe se paskan varros te gjalle.... po mjeket pse su sigurun mire para se ta shpallnin te vdekur?!!!

 4. #4
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Vertet nje mrekulli.
  Ja qe dhe e qara te shpeton jeten.

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  une kam qare shum kur kam qene i vogel

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Prindėrit futin fėmijėn nė arkivol .... se nuk u bindej
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 03-03-2012, 05:44 PM
 2. Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 23-12-2011, 04:54 PM
 3. Flenė nė arkivol qė 23 vjet
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 28-08-2011, 02:53 PM
 4. 2pac ėshtė gjallė?!
  Nga Erinaa nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 31-05-2011, 08:13 AM
 5. Mbėrrin nė dasmė i mbyllur nė arkivol
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-11-2009, 05:12 PM