Makina me targa greke pėrplaset me autobotin, 3 tė vdekur


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Angry Makina me targa greke pėrplaset me autobotin, 3 tė vdekur

  Receta Gatimi  Tre persona humbėn jetėn si pasojė e njė aksidenti ndodhur tė mėrkurėn nė orėt e mesditės nė Qerret tė Kavajės. Sipas tė dhėnave tė para viktimė janė dy femra dhe njė mashkull, tė cilėt udhėtonin me njė automjet tip Golf me targa greke.
  Sipas burimeve nga vendi i ngjarjes janė identifikuar dy viktima, Ēelik Dashi 31 vjeē dhe Fajtona Alliu, 27-vjeēe. E paidentifikuar ka mbetur njė tjetėr viktimė, qė sipas policisė ėshtė njė grua rreth tė 50-ve. Ndėrkohė nė gjendje shumė tė rėndė ka mbetur pasagjeri i katėrt i automjetit me targa greke, i cili u dėrgua nė spital.

  Policia, e mbėrritur nė vendin e ngjarjes ka sqaruar se automjeti me tė cilėn udhėtonin viktimat ėshtė pėrplasur me njė autobot uji, por ende nuk ka detaje rreth shkakut tė aksidentit. /shekulli/

 2. #2
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  ncncncnc kur nuk zbatohen ligjet te gjitha ndodhin

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Makine me targa te huaja ne Shqiperi
  Nga VaLKKaTiL nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 11-05-2011, 07:43 PM
 2. Targa ne formatin Europian per Shqiperine
  Nga ReniX nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 21-02-2011, 03:17 PM
 3. Kometa perplaset me Jupiterin
  Nga Kliton nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 09-01-2010, 02:51 PM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-09-2009, 01:15 PM
 5. Pėrplaset autobusi qė shkonte nė Athinė
  Nga kuklla nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-03-2008, 02:02 PM