Oh sa mė mungon!....


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 29
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  13

  Oh sa mė mungon!....

  Receta Gatimi

  Ketu ne kete teme mund te shkruani per dikend qe ju mungon ... keni per ti then diqka shkruaj ketu me an te nje poezie,poeme,eseje qka do qoft Mos ngurroni

  Ēdo ditė qė kalon pa Ty, ėshtė sikur ditė e humbur e jetės sime! Ēdo moment qė jam larg teje, ėshtė njė hap mė afėr vdekjes dhe ēdo minutė pa Ty ėshtė njė arterie i tharė nė zemrėn time!
  Oh sa mė mungon, pėrkudėr dėshirės tė ta them me fjalė, ėshtė e pamundur pėr ta bėrė, sepse pa TY as tė mendoj nuk di, as tė shkruaj nuk di dhe nuk di as tė jetoj. Pa TY jeta ime, as dita nuk ka kuptim, as nata nuk ka shije, as dielli nuk ngroh dhe as yjet nuk shkėlqejnė, pa Ty asgjė nuk i ngjan jetės...

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e gona123
  Anėtarėsimi
  Sep 2010
  Postime
  49
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  me mesove te te dua,me mesove te te adhuroj,por asnjhere sme mesove mungesen tende si ta perballoj,,????me mungon shum jeta ime,,,

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  13
  oh sa me mungon ti

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Enkelejda_24 Lexo postimin
  Ketu ne kete teme mund te shkruani per dikend qe ju mungon ... keni per ti then diqka shkruaj ketu me an te nje poezie,poeme,eseje qka do qoft Mos ngurroni

  Ēdo ditė qė kalon pa Ty, ėshtė sikur ditė e humbur e jetės sime! Ēdo moment qė jam larg teje, ėshtė njė hap mė afėr vdekjes dhe ēdo minutė pa Ty ėshtė njė arterie i tharė nė zemrėn time!
  Oh sa mė mungon, pėrkudėr dėshirės tė ta them me fjalė, ėshtė e pamundur pėr ta bėrė, sepse pa TY as tė mendoj nuk di, as tė shkruaj nuk di dhe nuk di as tė jetoj. Pa TY jeta ime, as dita nuk ka kuptim, as nata nuk ka shije, as dielli nuk ngroh dhe as yjet nuk shkėlqejnė, pa Ty asgjė nuk i ngjan jetės...
  duken qe jan fjal zemre...

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  .......................

 6. #6
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  [QUOTE=gona123;89438]me mesove te te dua,me mesove te te adhuroj,por asnjhere sme mesove mungesen tende si ta perballoj?...


 7. #7
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Ja ku jam prap duke menduar per ty, me bere te shkuraj perseri te tregoj ate qe dua!
  Dua kohen qe kaluam bashke,
  dua qe mos te largohem kurr nga ty,
  dua te tregoj lotet qe i dhash,
  dua te bertas qe dikush aty larte te me degjoj,
  her her kerkoj te te harroj por prap genjehem dhe me lot te kujtoj,
  dua qe dhimbjen e shpirtit ta ndjej ne trup ndoshta keshtu arrij ta kuptoj realitetin....
  Dua te vras Zotin ti rrembej fuqin, te riktheja ty ne perqafimin tim,
  dua pafundsisht dua, dua........
  Gjithcka me morri zoti une e dua, se nuk eshte kurr e tij thjesht ma mori hua!!!

 8. #8
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Ja ku jam prap duke menduar per ty, me bere te shkuraj perseri te tregoj ate qe dua!
  Dua kohen qe kaluam bashke,
  dua qe mos te largohem kurr nga ty,
  dua te tregoj lotet qe i dhash,
  dua te bertas qe dikush aty larte te me degjoj,
  her her kerkoj te te harroj por prap genjehem dhe me lot te kujtoj,
  dua qe dhimbjen e shpirtit ta ndjej ne trup ndoshta keshtu arrij ta kuptoj realitetin....
  Dua te vras Zotin ti rrembej fuqin, te riktheja ty ne perqafimin tim,
  dua pafundsisht dua, dua........
  Gjithcka me morri zoti une e dua, se nuk eshte kurr e tij thjesht ma mori hua!!!
  Sa e bukur....me pelqen shume...

 9. #9
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  eeee, cdo njeri eshte i pa zvendesushem, mund te gjesh me mire ose me keq kjo varet se si rrjedhin gjerat por gjithsecili i vecant ne menyren e vet, koha i shkakton te gjitha dhe koha i rregullon te gjitha.

  ps: Vetem e bukur qe nuk eshte!

 10. #10
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Ja ku jam prap duke menduar per ty, me bere te shkuraj perseri te tregoj ate qe dua!
  Dua kohen qe kaluam bashke,
  dua qe mos te largohem kurr nga ty,
  dua te tregoj lotet qe i dhash,
  dua te bertas qe dikush aty larte te me degjoj,
  her her kerkoj te te harroj por prap genjehem dhe me lot te kujtoj,
  dua qe dhimbjen e shpirtit ta ndjej ne trup ndoshta keshtu arrij ta kuptoj realitetin....
  Dua te vras Zotin ti rrembej fuqin, te riktheja ty ne perqafimin tim,
  dua pafundsisht dua, dua........
  Gjithcka me morri zoti une e dua, se nuk eshte kurr e tij thjesht ma mori hua!!!

  wowwww shummeeee e bukuuuurrrrr !!

 11. #11
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  zemer.........

 12. #12
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  ti komplet fund e koke

 13. #13
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  eh cfare me mungon more aman,

 14. #14
  i/e rregjistruar 10% Maska e Cherry
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Vendndodhja
  Germany
  Postime
  43
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  O sa ma mungon Dashurija jote

 15. #15
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  ehhhhhhhhhhh

 16. #16
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9

  Unhappy

  me mungon ti... sa me mungon nje perqafim nga ty..

 17. #17
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  gjith zemerthyerit/at ktu qenkan mbledhur?

 18. #18
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  labe ik se do te ngjitet smundja

 19. #19
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
  me mungon ti... sa me mungon nje perqafim nga ty..
  oiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.......... .......kesaj i thone te qafsha moj shege,ncncncnc

 20. #20
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  do me ngjitet the ... ? ....nejseee

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. E kaluara... Cfare ju mungon?!
  Nga Nikkita nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 46
  Postimi i Fundit: 20-03-2014, 02:53 PM
 2. Me mungon...
  Nga ulkina nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 67
  Postimi i Fundit: 29-08-2013, 12:11 PM
 3. Cila ėshtė fjala qė mungon?!
  Nga ReniX nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 246
  Postimi i Fundit: 19-07-2012, 12:00 AM
 4. Per emigrantet: A ju mungon vendlindja?
  Nga F-B-K nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 29-01-2011, 04:52 PM
 5. Logo i HTML 5, por standarti mungon
  Nga ReniX nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-01-2011, 09:01 PM