Dashuria e pare: prove apo epaharruar...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  13

  Dashuria e pare: prove apo epaharruar...

  Receta Gatimi

  Dashuria e pare: prove apo epaharruar...

  Qfare mendoni ju ?

 2. #2
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Jo cdo dashuri e pare mund te provohet.
  Them qe ajo eshte gjithmone e paharruar.

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e olindo
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  london
  Postime
  27
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  dashuria e pare mbetet dhe dashuria me e madhe

 4. #4
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  si cdo eksperienc e pare edhe dashuria e pare do jete e paharrueshme si momente por jo si ndjenje.....mendoj

 5. #5
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Dashuria e pare...si shiu beharit...vjen ne kohen dhe momentin e gabuar....sa lag siperfaqen rreth teje...dhe me pas le nje balt...ose nje pellg uji...qe here pas here te pengon te hedhesh kembet ne nje fush te blerte...e te re...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Dashuria e pare harrohet apo jo
  Nga kuklla nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 43
  Postimi i Fundit: 23-08-2012, 10:23 PM
 2. Dashuria e pare ...pse e kujtojme shpesh...
  Nga Enkelejda_24 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 12-08-2012, 11:18 AM
 3. Julia Roberts: Dashuria zė vendin e parė nė jetė
  Nga ardona nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-09-2010, 03:32 AM
 4. Dashuria e parė
  Nga Enkelejda_24 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-08-2009, 12:24 PM
 5. Dashuria e pare
  Nga noemi84 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 15-06-2009, 02:36 PM