Femijet kerkojne informacione online per seksin


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Femijet kerkojne informacione online per seksin

  Receta Gatimi  Cmenden per videot, lojerat dhe rrjetet sociale, por jane edhe shume te terhequr nga bota e seksit.
  Keshtu rezulton ne nje studim te kryer per femijet edhe adoleshentet amerikane nga "Symantec", shtepia prodhuese e software per sigurine online.

  Nga monitorimi i 3 milione kerkimeve online nga naviguesit ne moshe te vogel e te re, rezulton se destinacioni i preferuar eshte padiskutim Youtube.

  Portali video-sharing i Google perdoret si pike nisjeje per argetimin, por edhe per qellime edukative.

  Kerkohet karaoke, kercim, video te panumerta per t'i dhene pergjigje dhjetera pyetjeve...

  Nderkohe ne vend te gjashte ne kerkimin ne internet renditet seksi dhe porno.

  Kur behet fjale per adoleshentet, sigurisht qe ata kerkojne te dine gjithcka, ndaj edhe kerkimi i informacioneve per seksin, renditet ne top 100.

 2. #2
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Me duket dicka e mire qe jane vete femijet ata qe kerkojne te dine mbi seksin. Kjo tregon qe ata duan te mesojne me shume rreth dickaje te cilen e konsiderojne te rendesishme ne jeten e tyre.

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  vendi i 6 i ka ardhur sepse aq pak kohe ne dit kan per te kerkuar video porno , ndersa youtube etj mund ti shohin cdo moment

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e rajmonda1
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Postime
  19
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  njeriu eshte mire te dije cdo gje me mir shpejt sa vone qofshin keta femije

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e argjent23
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  48
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  edhe femia po lindin te msun tash

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e olindo
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  london
  Postime
  27
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  mire eshte te dine dhe foshnjat per seksin

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Femra nuk e refuzon seksin
  Nga lovee nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 12-04-2012, 01:25 PM
 2. 6 keshilla qe i bejne femrat te pelqejne seksin
  Nga RAGAZZA nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-12-2011, 12:10 AM
 3. Ēfarė kėrkojnė fėmijėt online?
  Nga aurel nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 15-12-2009, 09:17 PM
 4. Kujdes pėr Seksin
  Nga Kliton nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 03-07-2009, 04:52 PM