Thenia e Dites ???


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 48 FillimiFillimi 123456712 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 951
 1. #21
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  jo ice..ajo tjetra e ka emrin "thenia juaj e preferuar "
  e ver8 flm labe

  "Shkoj edhe 1 dite larg"

 2. #22
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  e ver8 flm labe

  "Shkoj edhe 1 dite larg"
  shkoj shkoj .... po ku shkoj
  o njisho cne ????? po numron ditet ?????
  O NJISHO TE PERSHENDES SPS WE DON'T HAVE THE POWER BUT WE NEVER SAY NEVER : )))))))))))

  " I'M BACK "

 3. #23
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  I suppose every child has a world of his own — and every man, too, for the matter of that. I wonder if that's the cause for all the misunderstanding there is in Life?

  Lewis Carroll

 4. #24
  i/e rregjistruar 10% Maska e Nikkita
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Marche, Italy
  Postime
  54
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Kush don e adhuron kafshet TREGON se i ka njohur mire njerezit..

 5. #25
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  jetoj ne harresen tende

 6. #26
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Janė do fjalė qė spo muj me i than !

 7. #27
  i/e rregjistruar 10% Maska e Nikkita
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Marche, Italy
  Postime
  54
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  jetoj ne harresen tende
  me fal se po dal nga tema por shprehja jote me kujtoi titullin e nje libri te mrekullueshem i shkrimtares te njohur Danielle Steel -se di nese e ke lexuar....

 8. #28
  i/e rregjistruar 10% Maska e lettas
  Anėtarėsimi
  Aug 2011
  Postime
  38
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  nje vajze pyeti nje grua pse zoti i merre gjithe njerzit me te mira.....gruaja i pergjigj po ti kur shkon ne kopsht cilen lule do emarresh te miren apo te keqen..!!!

 9. #29
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Do not accustom yourself to use big words for little matters.

 10. #30
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  It hurts when you have someone in your heart, but you can't have them in your arms.

 11. #31
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  my best one
  "life is like heaven , but it can hurt like hell"

 12. #32
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga bessy Lexo postimin
  my best one
  "life is like heaven , but it can hurt like hell"
  Right

 13. #33
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Nikkita Lexo postimin
  me fal se po dal nga tema por shprehja jote me kujtoi titullin e nje libri te mrekullueshem i shkrimtares te njohur Danielle Steel -se di nese e ke lexuar....
  cilin ??? ne fakt edhe nje autore shqiptare ka ber 1 liber me kete titull BRUNA ZLLAMI

 14. #34
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  nese mendon se me njef ... ke te drejt thjesht mendon

 15. #35
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  The purpose of life is a life of purpose. ~Robert Byrne

 16. #36
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Miq ka ne cdo cep te Tokes !!
  sa keq qe kjo e fundit esht e rrumbullaket......

 17. #37
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Mos guxo kurr te pyesesh 1 femer per moshen , 1 burr per rrogen , dhe 1 nxenes per notat

 18. #38
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  Mos guxo kurr te pyesesh 1 femer per moshen , 1 burr per rrogen , dhe 1 nxenes per notat
  hahaha labe shum e fort kjo

 19. #39
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  E verteta eshte se aeroportet kane pare puthje me te sinqerta se sallat e dasmave...
  Dhe spitalet kane degjuar me shume lutje se muret e kishave

 20. #40
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  qeni qe leh nuk te kafshon

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cila eshte thenia juaj e preferuar?
  Nga smocking2 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 322
  Postimi i Fundit: 23-04-2019, 02:00 PM
 2. Mesimi i dites !!
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 131
  Postimi i Fundit: 29-11-2014, 11:32 PM
 3. Foto e dites :)
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 663
  Postimi i Fundit: 01-11-2014, 07:49 PM
 4. Gallatat e dites !
  Nga ulkina nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 21-02-2013, 09:48 PM
 5. Bukuroshi dhe Bukuroshja e Dites
  Nga Enkelejda_24 nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 10-09-2009, 07:18 PM