Thenia e Dites ???


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 48 FillimiFillimi 1234567813 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 41 deri tek 60 prej 951
 1. #41
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9

  Receta Gatimi

  Aty ku fjalet e keqija i besojne dhe te mirat i quajne genjeshter!
  Aty ku njerzit qeshin me dhimbjen e tjetrit!
  Aty ku thashethemet jane ushqim per disa!
  Aty ku nje dashuri shkelet me kembe, gjykohet, nuk pranohet!
  Aty ku nuk ka tolerance, aty ku nuk kuptojne fjalen "Me fal" !
  Aty ku te nxejne koken per nje gabim sa here tu jepet mundesia!
  Aty ku kenaqsia eshte te shikojne dike poshte e me poshte!
  Aty ku xhelozia arrin kulmin!
  Aty ku lotojne sy qe meritojne buzqeshje t'pa numerta!
  Aty ku thyhen zemrat e te rinjve nga arsye te qelbura!
  DIKU ATY FATKEQSISHT JETOJ DHE UNE...

 2. #42
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  bohet mir

 3. #43
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  Kur bota ka kaq shumė lojėra ,pse vallė disa njerėz zgjedhin tė luajnė me ndjenjat e njerzėve...

 4. #44
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Enderr nuk éshte ajo qe sheh naten... por ajo qe nuk te le te flesh.

 5. #45
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Enderr nuk éshte ajo qe sheh naten... por ajo qe nuk te le te flesh.
  asaj i thon ankth (hahaha, shaka )

 6. #46
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  asaj i thon ankth (hahaha, shaka )
  hahahhahahahahhahahaha jo jo i thone,ka ikur truri me pushime,hahahahhaa

 7. #47
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  "Nuk ka lumturi nė kėtė jetė, ka vetėm pika lumturie...!!"

 8. #48
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  jeta eshte nje.....................

 9. #49
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  Arsyeja qė njerėzit e kanė kaq tė vėshtirė tė jenė tė lumtur
  ėshtė se ata gjithmonė shikojnė
  tė kaluarėn mė tė bukur seē ishte, tė tashmen mė keq seē
  ėshtė dhe tė ardhmen mė tė komplikuar se do tė jetė...!!

 10. #50
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga URTESIA Lexo postimin
  Arsyeja qė njerėzit e kanė kaq tė vėshtirė tė jenė tė lumtur
  ėshtė se ata gjithmonė shikojnė
  tė kaluarėn mė tė bukur seē ishte, tė tashmen mė keq seē
  ėshtė dhe tė ardhmen mė tė komplikuar se do tė jetė...!!
  ....................

 11. #51
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  "Njė mashkull ėndėrron tė gjejė
  femrėn perfekte dhe njė femėr
  ėndėrron tė gjejė njė mashkull
  perfekt dhe harrojnė se Zoti i krijoi tė dy pėr tė kompletuar
  njeri - tjetrin.”

 12. #52
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga URTESIA Lexo postimin
  "Njė mashkull ėndėrron tė gjejė
  femrėn perfekte dhe njė femėr
  ėndėrron tė gjejė njė mashkull
  perfekt dhe harrojnė se Zoti i krijoi tė dy pėr tė kompletuar
  njeri - tjetrin.”
  shume e bukur edhe kjo,po pra eshte madje super e vertet!..........

 13. #53
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  aty ku fjalet behen vepra ,mund te koencidoje qe ato vepra mos te zbatohen kurre....

 14. #54
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Dielli qe perendon te prek ne shpirt vetem per te te kujtuar se te vodhi dhe nje dite.

 15. #55
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  Nėse nuk je nė gjendje tė bėsh mirė,tė paktėn mos bėj keq..

 16. #56
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Dashuria eshte shanci qe ia jep dikujt per te ta thyer zemren..por qe shpreson qe nuk do ta beje..

 17. #57
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  Ėshtė e lehtė tė lėndosh dikė dhe tė thuash "Mė fal"... Por ėshtė e vėshtirė tė jesh i lėnduar nga dikush dhe tė thuash "Tė fal"..

 18. #58
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  fytyren e njerezve e shikon ne drite ,,karakterin e shikon ne erresire ....

 19. #59
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  kur ne nje perqafim ndjen ate qe ke nevoje ,do te thote qe ne krah ke personin e duhur....

 20. #60
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  Ka ardhur koha ku sa me i mire te jesh me njerzit aq me keq te bejne, dhe sa me i keq te sillesh, aq me shume te respektojne...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cila eshte thenia juaj e preferuar?
  Nga smocking2 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 322
  Postimi i Fundit: 23-04-2019, 02:00 PM
 2. Mesimi i dites !!
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 131
  Postimi i Fundit: 29-11-2014, 11:32 PM
 3. Foto e dites :)
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 663
  Postimi i Fundit: 01-11-2014, 07:49 PM
 4. Gallatat e dites !
  Nga ulkina nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 21-02-2013, 09:48 PM
 5. Bukuroshi dhe Bukuroshja e Dites
  Nga Enkelejda_24 nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 10-09-2009, 07:18 PM