Thenia e Dites ???


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 48 nga 48 FillimiFillimi ... 38434445464748
Rezultatet nga 941 deri tek 951 prej 951
 1. #941
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11

  Receta Gatimi

  ...Te shkruash eshte jetedhenese....Arrin ti thuash pothuajse te gjitha ne nje cope letre...qe te degjon me vemendje...atehere kur njerezit "s'munden"!....

 2. #942
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ...Asnjehere mos e injoroni personin qe ka rene ne dashuri me ty, qe kujdeset per ty, qe e ndjen mungesen tende, sepse nje dite mund te zgjohesh dhe mund te kuptosh se ke humbur Henen nderkohe qe numeroje Yjet...

 3. #943
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Tragjedite do te gjenden gjithmone ne gjerat qe ne i duam. Dhe nese ne nuk po duam ta shohim bukurine ne te humburen e diēkaje qe do te thote bota per neve, atehere imagjinoje sa e tmerrshme do te jete te jetosh per to.

  Ne gjithmone duhet ta mirepresim fundin e ēdo gjeje. Nganjehere, duke e ditur qe asgje nuk qendron pergjithmone, eshte e vetmja menyre qe ne mund te mesojme te biem ne dashuri me te gjitha momentet dhe te gjithe njerezit qe jane te destinuar te na marrin frymen.

  - r.m drake


 4. #944
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ...Flisni, flisni gjithmonė...Sepse heshtjet bėhen gurė.....E gurėt bėhen mure.....E muret...distanca tė pakalueshme....

 5. #945
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Bie shi.
  Shumė shi.
  Le tė vėrshojė, sepse dua ta pėrmbyt mėrzinė, por, djalli e marrtė, ėshtė e kotė.
  Mėrzia ime ka mėsuar not!
  Si kampion olimpik noton mes dallgėsh, ndėrsa fshehtazi pushon nė bregun e shpresave tona. Poshtė shatėrvanit tė kujtesės, qė buron te rrėnjėt e pemės sė jetės.
  Aty ku tė pres gjithnjė, sa herė qė lodhemi nga kjo botė.

  - Albatros Rexhaj

 6. #946
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  tani po jetoj ne te kaluaren, sepse ky eshte i vetmi vend ku mund te te gjej ty.

  - Beau Taplin

 7. #947
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Dikush qe e doja, dikur me dha nje kuti plot me erresire. M'u deshen vite ta kuptoja, se edhe kjo ishte nje dhurate.

  - Mary Oliver

 8. #948
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  it isn't that I don't enjoy talking to people, I just hate small talk.
  I don't want to talk about your holiday plans or your body clock or your bowel movements. I don't care. Pretending to care drains me. I want to know what keeps you up at night.

  - Benedict Smith

 9. #949
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Ka shume gjera te pashpjeguara ne jete...nje nga keto esht qe bie SHI gjithmon mbi ato persona qe meritojne me shume DIELL

 10. #950
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  she remembers
  he forgets

  she's in love
  he's in the moment

  he comes
  she never did

  r.h Sin

 11. #951
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  dhe mesova se "Ti meriton me mire", nganjehere nuk ishte asgje me shume sesa nje sinonim i "Nuk dua te te lendoj dhe dua qe ti te jesh i lumtur, por une nuk te dua me."

  - Beau Taplin

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 48 nga 48 FillimiFillimi ... 38434445464748

Tema tė ngjashme

 1. Cila eshte thenia juaj e preferuar?
  Nga smocking2 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 322
  Postimi i Fundit: 23-04-2019, 02:00 PM
 2. Mesimi i dites !!
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 131
  Postimi i Fundit: 29-11-2014, 11:32 PM
 3. Foto e dites :)
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 663
  Postimi i Fundit: 01-11-2014, 07:49 PM
 4. Gallatat e dites !
  Nga ulkina nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 21-02-2013, 09:48 PM
 5. Bukuroshi dhe Bukuroshja e Dites
  Nga Enkelejda_24 nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 10-09-2009, 07:18 PM