Thenia e Dites ???


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 4 nga 48 FillimiFillimi 12345678914 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 61 deri tek 80 prej 951
 1. #61
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Receta Gatimi

  Dashuria bėn ēudira ēdo ditė: ajo dobėson tė fuqishmin, forcon tė dobėtin, nga i menēuri bėn budallain, i nga budallai tė menēurin, favorizon pasionet dhe zhduk arsyen. Me njė fjalė, i pėrmbys gjėrat.

  O zot, kur tė vdes, ruaje nė qetėsinė tėnde vetėm njė fjalė pėr mua: "Kam dashuruar".

  Kam pirė qė te te harroj. Por pėr fat tė keq, kur jam dehur, e jam duke te te parė dyfish.

  Asgje nuk eshte me tronditse dhe pikelluese se lotet e nje vajze qe qan per dashurin e humbur.

 2. #62
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  ju qeshni me mua ngaqe jam i vecante ,une qesh me ju se jeni te gjithe njelloj .....

 3. #63
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  Ka ardhur KOHA t'i themi Nikolla Kopernikut se Bota nuk rrotullohet vetėm rreth Diellit,por edhe rreth Interesit..!

 4. #64
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga URTESIA Lexo postimin
  Ka ardhur KOHA t'i themi Nikolla Kopernikut se Bota nuk rrotullohet vetėm rreth Diellit,por edhe rreth Interesit..!
  hahahahahahahhahahhahahaha sa e madhe kjo per zotin,

 5. #65
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  Nuk i dua njerėzit perfektė, ata qė nuk janė rrėzuar kurrė nė jetė. Ata nuk e kanė zbuluar ende bukurinė e jetės.

 6. #66
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Mbaje mend: gjithēka qė po tė them, nuk ėshtė ajo ēka qė dua tė tė them.Gjithēka qė po tė them nuk ka tė bėjė fare me tė vėrtetėn, sepse e vėrteta nuk mund tė thuhet! Gjithēka qė po tė them ėshtė si njė ēekiē qė godet mendjen tėnde. Po u zgjove, do ta shohėsh tė vėrtetėn.

  Sot kam pėr tė bėrė shumė gjėra: duhet tė shkatėrroj deri
  nė fund kujtesėn, duhet tė ngurtėsoj shpirtin, duhet tė mėsoj sėrish tė jetoj.


  Kur i bėn nder njė tjetri shkruaje nė rėrė qė ta marri deti... e nėse dikush ju ben nder gdhendeni nė gur qė mos ta harroni kurre...

 7. #67
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  ose po ose ani

 8. #68
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Nuk premtoj te te dua perjete sepse asgje ne kete bote nuk eshte e perjetshme,
  por premtoj qe nuk do te heq dore nga dashuria per ty nje cast para se perjetesia te mbaroje..

 9. #69
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  Asnjėherė mos e krahasoni historinė tuaj tė dashurisė me
  ato nėpėr filma, romane, drama
  sepse ato janė tė shkruara nga
  skenaristėt ... e juaja ėshtė shkruar nga Zoti !

 10. #70
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  mezi po pres ..........

 11. #71
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Kur duam dikė pėr virtytet e tij nuk ėshtė diēka e veēante por kur fillojmė ta duam pėr mangėsitė atėherė kjo ėshtė dashuri...!!!

 12. #72
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  te shoh qe koha ........

 13. #73
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  "Koha kalon...Kujtimet fshihen...Ndjenjat ndryshojne...Njerezit
  ikin...Po zemra nuk harron kurre."

 14. #74
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  nuk eshte kaq mizore...........

 15. #75
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  "Asnjėherė mos ia thyej shpresėn dikujt... ndoshta ėshtė
  gjėja e fundit qė ka."

 16. #76
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  sa ta kerkojme ne fundet e momenteve te shperndara ...............

 17. #77
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Zgjuarėsia ėshtė njė dritė hyjnore, ndriēimi i sė cilės ndrit jo vetėm sipėrfaqen e sendeve, por edhe brendinė e tyre

 18. #78
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  Gjėrat mė tė bukura duhet tė luftosh pėr t'i pasur... dhe kur i ke, duhet tė luftosh per t'i mbajtur..!

 19. #79
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  po si mbajte ikin e kthehen prap....pa lufte.........

 20. #80
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  "Budallalleku eshte shume me i rrezikshem sesa e keqja, sepse e keqja here pas here ben pushim, kurse budallalleku jo."

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cila eshte thenia juaj e preferuar?
  Nga smocking2 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 322
  Postimi i Fundit: 23-04-2019, 02:00 PM
 2. Mesimi i dites !!
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 131
  Postimi i Fundit: 29-11-2014, 11:32 PM
 3. Foto e dites :)
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 663
  Postimi i Fundit: 01-11-2014, 07:49 PM
 4. Gallatat e dites !
  Nga ulkina nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 21-02-2013, 09:48 PM
 5. Bukuroshi dhe Bukuroshja e Dites
  Nga Enkelejda_24 nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 10-09-2009, 07:18 PM