Thenia e Dites ???


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 5 nga 48 FillimiFillimi 1234567891015 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 81 deri tek 100 prej 951
 1. #81
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9

  Receta Gatimi

  Ėshtė e lehtė tė lėndosh dikė dhe tė thuash "Mė fal"... Por ėshtė e vėshtirė tė jesh i lėnduar nga dikush dhe tė thuash "Tė fal"..

 2. #82
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Ka dy menyra per te jetuar jeten tende:
  Njera eshte duke menduar se asgje nuk eshte mrekulli , Tjetra eshte duke menduar ...
  ... se cdo gje eshte mrekulli.
  Une besoj te dyten

 3. #83
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  Sa mė i madh tė jetė shpjegimi aq mė e madhe ėshtė gėnjeshtra...

 4. #84
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  nese do te njohesh nje femer ,shikoji vetem syte ,ata jane dyert e zemres ku fle dashuria...........

 5. #85
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Lumturi ka ne cdo kohe , ne cdo mes dhe ne shume menyra , por ajo varet nga njeriu - kur e kerkon , ne cilin vend e kerkon dhe
  ne c'menyre e kerkon!

 6. #86
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Nese do dike, lere te shkoje, nese kthehet te ka dashur perhere, nese jo, ska qene e thene te rrinit bashke!

 7. #87
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  Ai qė tė do me tė vėrtetė,ndjen dhimbje prej dhimbjes tėnde dhe lumturi prej lumturisė tėnde ...

 8. #88
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Njerezit flasin se sa e madhe eshte dashuria,but that's bullshit!

 9. #89
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  Miqtė tuaj i shohin gabimet e tua,miku i vėrtetė ti vė nė dukje, miku i rremė ua vė nė dukje tė tjerėve.

 10. #90
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  nese do koncetronit thenit tuaja ,ath do ishte lapidare ,nese do i mernet hua do detyroheshit ti ktheni mbrapsht.......

 11. #91
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Njeriu, per sa kohe qe mbetet i lire, nuk ka merak tjeter qe te jete aq agonik dhe i pandryshuar, sa meraku qe te gjeje sa me shpejt dike per ta adhuruar.

 12. #92
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Ē'ėshtė zemra? Gjė e rėndomtė: shėndet i mirė dhe kujtime tė kėqija.

 13. #93
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Ai i cili nuk di, por nuk di se nuk di, ėshtė i rezikshėm, qėndroni larg tij.
  Ai i cili nuk di , por di se nuk di, ėshtė fėmijė, mėsojeni.
  Ai i cili di, por nuk di se di, ėshtė nė gjumė, zgjojeni,
  Ai i cili di, dhe e di se di, ėshtė i mencur, shkoni pas tij.

 14. #94
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  "Nėse ia arrin tė mashtrosh dikė, mos mendo qė ky person ėshtė budalla! Kuptoje qė ky person tė besoi ty mė teper se sa qė ti e meriton ..."

 15. #95
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  ja dicka qe duhet te vleresohet........ e sakte......

 16. #96
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Mua nuk mė duhet miku, qė pajtohet me gjithēka dhe ēdo gjė e miraton me kokė, sepse kėtė edhe hija ime mund ta bėjė shumė mė mirė.

 17. #97
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  Jeta ėshtė e shkurtėr ...prishi rregullat , harro shpejt ,, dashuro me tė vėrtetė , qesh pa kontroll , dhe , mos qaj kurrė diēka qė tė ka bėrė pėr tė qeshur ...

 18. #98
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Jeta teper e shkurt me ta ni per budallakina...

 19. #99
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  Kemi nje jete te vetme. Duke dhuruar kohen tone dhurojme
  jeten tone. Gje me te ēmuar nuk kemi.

 20. #100
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  sa shume thenie paska pas kjo dita e sotme .........

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cila eshte thenia juaj e preferuar?
  Nga smocking2 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 322
  Postimi i Fundit: 23-04-2019, 02:00 PM
 2. Mesimi i dites !!
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 131
  Postimi i Fundit: 29-11-2014, 11:32 PM
 3. Foto e dites :)
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 663
  Postimi i Fundit: 01-11-2014, 07:49 PM
 4. Gallatat e dites !
  Nga ulkina nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 21-02-2013, 09:48 PM
 5. Bukuroshi dhe Bukuroshja e Dites
  Nga Enkelejda_24 nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 10-09-2009, 07:18 PM