Thenia e Dites ???


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 48 12345611 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 951
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  14

  Thenia e Dites ???

  Receta Gatimi

  Qejfi i hasmit eshte kur te sheh me fytyre te parruar dhe kepuce te pallustruara!!!

 2. #2
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Shkodranet thone: "Nese do te mallkosh dike, thuaji te hypte vetja ne qejf!"

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e bleranda
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  Ne SHPii hehe
  Postime
  31
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  jeto per te mesuar

 4. #4
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Me mire do behet se me keq nuk ka se me shkuar me!

 5. #5
  "Anguila" 10% Maska e Smily
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Ketej afer
  Postime
  47
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Punen e sotme mos e ler per neser. (si nuk e msova 1here)

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e arjusi
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  19
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  trimi i mir me shoqe shum

 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Me mire te banosh ne maje te catise sesa ne nje shtepi me nje grua grindavece

 8. #8
  i/e rregjistruar Maska e renata sweet
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  diku midis parajses dhe ferrit
  Postime
  6
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Po nuk e njohe hidherimin,nuk do ta kuptosh as gezimin....

 9. #9
  i/e rregjistruar 10% Maska e laburist
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  25
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Atje ku nuk ka dele edhe dhia quhet princeshė.
  Gandi

 10. #10
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Mund ta harrosh personin me te cilin ke qeshur por kurre ate me te cilin ke qare.

 11. #11
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  shume te bukura te gjitha keto shprehjet

 12. #12
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  m`duket qe e kam pare ket teme edhe me pare ...

 13. #13
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Nje burre pyeti nji trendafil: Nuk te dhemb kur te kepusin? Trendafili u pergjig...j: Jo! E harroj dhimbjen time kur mendoj se ....
  do te jem arsyeja e buzeqeshjes se dikujt tjeter. .

 14. #14
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Dhimbja e nxit njeriun tė mendojė. Mendimi e bėn njeriun tė menēur. Menēuria e bėn jetėn tė lehtė.

 15. #15
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Gjithmonė ia del mbanė, kur e di ē’je duke bėrė.

 16. #16
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  ne jete ne jemi kalimtare te rastit ......

 17. #17
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  m`duket qe e kam pare ket teme edhe me pare ...
  jo ice..ajo tjetra e ka emrin "thenia juaj e preferuar "

 18. #18
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  na mbyti vapa...

 19. #19
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Un do te citoja:

  Love is life. All, everything that I understand, I understand only because I love!

 20. #20
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  e bukur kjo e renit .........

  u can close your eyes to things u don't want to see .. but u can't close your heart to the things u don't want to feel

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 48 12345611 ... I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Cila eshte thenia juaj e preferuar?
  Nga smocking2 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 322
  Postimi i Fundit: 23-04-2019, 02:00 PM
 2. Mesimi i dites !!
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 131
  Postimi i Fundit: 29-11-2014, 11:32 PM
 3. Foto e dites :)
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 663
  Postimi i Fundit: 01-11-2014, 07:49 PM
 4. Gallatat e dites !
  Nga ulkina nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 21-02-2013, 09:48 PM
 5. Bukuroshi dhe Bukuroshja e Dites
  Nga Enkelejda_24 nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 10-09-2009, 07:18 PM