Receta Gatimi

Nėse jeta juaj do tė ishte libėr,ēfarė titulli do t'i vinit?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 35
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  16

  Nėse jeta juaj do tė ishte libėr,ēfarė titulli do t'i vinit?

  Nėse jeta juaj do tė ishte libėr,ēfarė titulli do t'i vinit...................?


  Jeta e Hidhur

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e andi_pg
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  Pogradec
  Postime
  45
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  "Guximi per te shpresuar"

  "Guximi per te shpresuar" I njejte me titullin e librit te Barack Obames, qe ka nxjerre pak kohe me pare.

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  jeta eshte sfid


 4. #4
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  mqs nuk e di gjith historin e jetes nuk mund ti ve titull

 5. #5
  "Anguila" 10% Maska e Smily
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Ketej afer
  Postime
  47
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Engjelli i jetes tone.

 6. #6
  i/e rregjistruar Maska e edla
  Anėtarėsimi
  Sep 2009
  Postime
  5
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  nje aventure per tu kaluar

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e bleranda
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  Ne SHPii hehe
  Postime
  31
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  titulli i librit tim do te ishte ''PSE''?...sepse te gjitha gjerat qe te ndodhin ne jet bejme pytjen pse ky do te ishte mendimi im.

 8. #8
  neper bote......... 10% Maska e ledjo
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  82
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Lost in Space

 9. #9
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ''Pa krah nuk fluturohet''

 10. #10
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  16
  Enderr e parealizuar

 11. #11
  i/e rregjistruar 10% Maska e Leda
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  39
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  jete kurvash

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Leda Lexo postimin
  jete kurvash
  ky liber do kishte shum kopje te shitura...

 13. #13
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Jeta s'eshte film !

 14. #14
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  jete pa vuajtje....

 15. #15
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  A Passion 4 Life

 16. #16
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Dashuria ime

 17. #17
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  18
  Do te ishte shume bukur qe titulli i librit te jetes sime te merrte emrin "Erinda"..jo sepse kam ndonje emer te vecant por sepse jeta ime eshte rilindur,rimbekembur nga Erinda.

 18. #18
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  nese nje dite kthehesh porta ime eshte mbyllur

 19. #19
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  "un dhe jeta jemi shoqe"

 20. #20
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Meneksh dhe Halili

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Cili ishte programi juaj i preferuar kur ishit femije?
  Nga ReniX nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 19-12-2015, 11:51 PM
 2. Nese jeta do te degjonte c'far do ti thoje?
  Nga URTESIA nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 82
  Postimi i Fundit: 19-03-2015, 11:26 AM
 3. Pėrgjigje: 98
  Postimi i Fundit: 30-08-2013, 12:42 AM
 4. Nese ky/kjo lart do ishte i/e dashuri/a juaj...
  Nga Alb-Angel nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 1058
  Postimi i Fundit: 18-07-2012, 02:41 PM
 5. Largojeni ankthin nga jeta juaj!!!
  Nga EMAUS nė forum Komuniteti i krishterė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 06-01-2007, 11:40 AM