Dashuria me e nxehte e ka Fundin me te ftohte


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 13 prej 13
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  13

  Dashuria me e nxehte e ka Fundin me te ftohte

  Receta Gatimi

  Sa e vertete mendoni se eshte shprehja"Dashuria me e nxehte,Ka fundin me te ftohte"!!

  -
  Jepni mendimin tuaj ne lidhje me temen..!!

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e arjusi
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  19
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  ca thu moooo. ishalla nuk o e vertet se na fike deren.respekte

 3. #3
  i/e rregjistruar Maska e Zeshkani Kurti
  Anėtarėsimi
  Mar 2012
  Vendndodhja
  vushtrri
  Postime
  1
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  hahahha shum e vertet vallain

 4. #4
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  po pra eshte shume e vertet!.............fillon vrullshem,dhe perfundon si mos me keq,nuk te kujton asnjehere,edhe kur e kujton bezdiset,

  ne djall vafte dashuria,

 5. #5
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  po pra eshte shume e vertet!.............fillon vrullshem,dhe perfundon si mos me keq,nuk te kujton asnjehere,edhe kur e kujton bezdiset,

  ne djall vafte dashuria,
  moj ty dot rrafim ne ,po lere kur nuk ka vler me mir te ik .

 6. #6
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  moj ty dot rrafim ne ,po lere kur nuk ka vler me mir te ik .
  hahahahahhahahaha ncncncncnc

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  ...ne se eshte e vertete ....nuk ka pse te kete fund te tille.....

 8. #8
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga STJUART Lexo postimin
  ...ne se eshte e vertete ....nuk ka pse te kete fund te tille.....
  Varet se sa e vertet mund te jete!......por qe besoj se dashuria e vertet vetem ne perralla egziston per troppo

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Varet se sa e vertet mund te jete!......por qe besoj se dashuria e vertet vetem ne perralla egziston per troppo
  ....e keqja e di ku eshte ....se dashuria lind pa te marre leje.....e me pas.....varet nga ti.....ne e kthen ne perralle apo jete....

 10. #10
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga STJUART Lexo postimin
  ....e keqja e di ku eshte ....se dashuria lind pa te marre leje.....e me pas.....varet nga ti.....ne e kthen ne perralle apo jete....
  Pa dyshim,por jo gjithmone varen vetem nga cfare duam ne,sepse mbase ne duam te behet nje realitet i bukur,por pala tjeter nuk e mendon keshtu,

  dhe ate enderr te bukur qe mund te kesh krijuar ne zemer dhe ne mendje,vdes

  aty thyhen shkaterrohen dhe nga ata persona qe nuk dine dhe nuk duan te dashurojne,te vrasin zemren dhe bejne qe perpara teje te ngrihet nje mure i larte akulli,qe nuk lejon te depertoj serisht rreze dielli ne shpirt!

 11. #11
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Pa dyshim,por jo gjithmone varen vetem nga cfare duam ne,sepse mbase ne duam te behet nje realitet i bukur,por pala tjeter nuk e mendon keshtu,

  dhe ate enderr te bukur qe mund te kesh krijuar ne zemer dhe ne mendje,vdes

  aty thyhen shkaterrohen dhe nga ata persona qe nuk dine dhe nuk duan te dashurojne,te vrasin zemren dhe bejne qe perpara teje te ngrihet nje mure i larte akulli,qe nuk lejon te depertoj serisht rreze dielli ne shpirt!
  miredita !!!......te kane thene qe shkruan bukur ?.....me pelqeu menyra se si i radhit fjalet....shpresoj te lexoj edhe te tjera....

 12. #12
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga STJUART Lexo postimin
  miredita !!!......te kane thene qe shkruan bukur ?.....me pelqeu menyra se si i radhit fjalet....shpresoj te lexoj edhe te tjera....
  Hey pershendetje si je ti?................

  Faleminderit

  kam shkruajtur disa gjera ne fakt,i gjen tek Krijimtaria juaj,kur te kesh kohe lexoji,te pershendes!

 13. #13
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  pershendetje edhe nga une...flm ...pa dyshim qe do ti lexoj...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 18-05-2013, 10:26 AM
 2. Sa me pihet nje birre e ftohte...
  Nga erinda nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 08-03-2012, 08:39 PM
 3. 12 skenarė pėr fundin e botės...
  Nga labja nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 16-10-2011, 08:07 PM
 4. Zbulohet ylli mė ‘i ftohtė’
  Nga Erdi nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 28-03-2011, 05:44 PM
 5. Sot dita me e nxehte
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 25-07-2009, 09:26 AM