Kur zemra dridhet ....?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  13

  Kur zemra dridhet ....?

  Receta Gatimi

  Nje shikim i zjarrte dhe nje buzeqeshje e embel mjafton nganjehere qe te shkaktojne nje termet te nje shkalle te larte ne zemer.
  Shqetesime te embla i quajten,por keto dridhje prishin gjumin dhe ē`rregullojne jeten e shpirtin...
  Por,si mund te quhet nje gjendje e tille qe shpeshton te rrahurat e zemres??
  Mbase do ta shpjegonte zemra po te kishte goje , por......fajin e ka Zoti qe si dha asaj goje...

  Ju si mendoni kur zemra dridhet?!

 2. #2
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Mendoj qe jane keto gjerat e vogla, qe shume i konsiderojne te parendesishme ato qe bejne qe zemra jone te dridhet; Nje shikim, nje buzeqeshje, nje shtrengim dore apo dhe nje perqafim qe te bejne zemren te te dridhet.

 3. #3
  i/e rregjistruar Maska e albextra
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Vendndodhja
  maqedoni
  Postime
  5
  Reputacioni
  0
  Nga frika e rrezikut ose nga frika e dashuris

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Foto me Zemra
  Nga Enkelejda_24 nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 28-07-2013, 10:33 PM
 2. Zemra
  Nga erinda nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 26-08-2012, 10:39 PM
 3. Zemra dhe heshtja kur vret!
  Nga Enkelejda_24 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-03-2012, 03:45 PM
 4. Zemra e thyer!
  Nga Erinaa nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 18-02-2012, 10:10 PM
 5. Jeton me dy zemra qė rrahin si njė!
  Nga Erinaa nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 22-02-2011, 10:57 AM