Nudo mbi veturė


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Nudo mbi veturė

  Receta Gatimi

  Njė vajzė e re ka kėrcyer mbi njė makinė tė tipit "Benz Regina", me targa tė Tiranės, e cila veē shkeljes sė rregullave tė qarkullimit... vajza ka qenė krejt e zhveshur!! More po, asnjė milimetėr rrobė nė trup.

  Kėto foto janė fragmente tė shkėputura nga njė video e bėrė pak ditė mė parė, e cila ėshtė bėrė nė Shqipėri, pėrgjatė rrugės qė tė ēon nė njė zonė mjaft e populluar kjo nė stinėn e verės, njofton “Shekulli".

  Skena qė kanė parė kalimtarėt dhe ajo qė shihet nė video, ėshtė disi e pazakontė. Vajza me treēerekun e trupit tė zhveshur, ka dalė nė bazhanė e sipėrme tė makinės, duke kėrcyer dhe duke prekur veten.

  Nuk i dimė arsyet qė e kishin shpėnė nė njė ekstazė tė tillė, po vajza nuk ka dashur t'ia dijė as pėr makinat qė kalonin ngjitur dhe as pėr sytė e "shqyer" tė kureshtarėve, madje as pėr banorėt e fshatit aty pranė, shumė prej tė cilėve, tė ndier nė siklet, u ėshtė dashur tė mbyllin sytė.

 2. #2
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Nuk do kete qene e ndergjegjshme.
  Besoj qe do kete pire ndonje gje qe e ka katandisur ne ate gjendje.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Foto: Jeta nudo me dy derra
  Nga vaaldr1n nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-12-2011, 11:15 PM
 2. Reklama mė e mirė pėr veturė (video)
  Nga gjendar nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 25-02-2011, 04:40 PM
 3. Policėt e dehur rusė kėrcejnė mbi veturė (video)
  Nga gjendar nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 03-02-2011, 03:36 PM
 4. Peugeot iOn, veturė ekonomike urbane
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-10-2010, 03:40 PM
 5. Do te pozonit NUDO?
  Nga ReniX nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 22-02-2009, 01:21 AM