Kanė thėnė pėr dashurin!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Kanė thėnė pėr dashurin!

  Receta Gatimi

  Dashuria eshte cmenduria e nje njeriu per aq kohe sa e jeton
  dashuria s'eshte egoiste
  menyra me e mire per te dashuruar eshte te dashurosh sikur s'ke qene lenduar asnjehere
  Kur je i trishtuar shih ne syte e atij qe dashuron dhe ne ato sy do te gjesh forcen per te buzeqeshur
  Ne dashuri teper nuk eshte Mjaft....
  Xhelozia lind me dashurine po nuk vdes gjithmone bashke me te...
  Ne rini jetojme qe te dashurojme ne pleqeri dashurojme qe te jetojme...
  Dashuria ben boten te rrotullohet ose e thene ndryshe
  Ndoshta eshte budallallek te qash per dike, por eshte e mrekullueshme te mendosh qe lotet mund te thone ate qe fjalet s'e thone dot kurre
  Kurre mos ji i friksuar ti thuash dikujt qe e do, ata mund te ta thyejne zemren, por ti mund te thyesh te tyren nqs nuk ja thuaj
  Dashuria sheron njerezit, te dyja palet, edhe ata qe e japin dhe ata qe e marrin
  Kur njeriu dashuron nuk ka frike...
  Miqesia e vertete nuk e njeh ziline dhe dashuria e vertete nuk i njeh nazet...
  Qesh me Dashurine ai qe nuk ka qene kurre i brengosur prej saj...
  Dashuria nuk ka te beje me ate cfare ti pret te marresh, ajo ka te bej me ate qe ti do te japesh- e cila eshte gjithcka

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Kanė thėnė pėr dashurin!

  Dashuria eshte gezimi per tu bere dy.
  Dashuria eshte frika per tu bere tre.
  Dashuria eshte sherim kur ke doktorrin ose doktorreshen afer.
  Dashuria eshte semundje dhe iluzion kur je larg.
  Dashuria eshte vuajtje kur je i sinqerte."
  Dashuria ta djeg zemren si zjarri drute.
  Dashuria eshte verbim kur vendoset para arsyes."
  Dashuria eshte shurdhim kur te largon nga njerzit e tjere.
  Dashuria eshte memece kur nuk ke fantazi."
  Dashuria eshte e shkurter kur dashurohesh mbas te bukures.
  Dashuria eshte tmerri per te ngelur nje.
  Dashuria eshte dobesia fizike e shpirtit
  Dashuria eshte poezia e ndjenjave

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Kanė thėnė pėr dashurin!

  Shoqeria perfundon ne dashuri ndonjehere, dashuria ne shoqeri ? Kurre
  Ne qofte se e do dike lere te lire, nqs ai vjen tek ty, eshte i joti, nqs nuk vjen, ska qene, dhe nuk do te jete i joti asnjehere.
  Gezimi eshte rrjeta e dashurise qe ze shume shpirtra
  Dashuria eshte liri dhe lumturi kur dashurohesh me njeriun e mire.
  Dashuria qendron ne zemer prandaj sduhet te zgjedhi vetem me sy.
  Dashuria eshte nje Keshtjelle me mure te larta, qe ka vetem nje porte.Kur futesh ne te kjo dere mbyllet per te mos u hapur me kurre, dhe per te te lene ne gjelberimin e pafund te kopshteve te keshtjelles
  Sakrifica ,sinqeriteti ,fantazia, arsyeja ,xhelozia dhe besimi ..... jane velat e dashurise pa to ajo humbet ne detin e trazuar te jetes komplekse
  Dashuria eshte celsi prej floriri qe hap dyerte e lumturise.

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: Kanė thėnė pėr dashurin!

  Shume realiste keto frazat, me mori malli x dashurin.............

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e klasial
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  120
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  sh te bukura

 6. #6
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Vertet shume te bukura...

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e paola
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Postime
  26
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  dashurin e ka beku zoti

 8. #8
  i/e rregjistruar 20% Maska e Shaban Cakolli
  Anėtarėsimi
  Aug 2010
  Vendndodhja
  Gladbeck, Germany
  Postime
  142
  Reputacioni
  0
  dhe mund te thuhet edhe shume............................................. ..

 9. #9
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Dashuria eshte gezimi per tu bere dy.
  Dashuria eshte frika per tu bere tre.
  Dashuria eshte sherim kur ke doktorrin ose doktorreshen afer.
  Dashuria eshte semundje dhe iluzion kur je larg.
  Dashuria eshte vuajtje kur je i sinqerte."
  Dashuria ta djeg zemren si zjarri drute.
  Dashuria eshte verbim kur vendoset para arsyes."
  Dashuria eshte shurdhim kur te largon nga njerzit e tjere.
  Dashuria eshte memece kur nuk ke fantazi."
  Dashuria eshte e shkurter kur dashurohesh mbas te bukures.
  Dashuria eshte tmerri per te ngelur nje.
  Dashuria eshte dobesia fizike e shpirtit
  Dashuria eshte poezia e ndjenjave
  Shum te vertet sidomos kur flite per sinqeritet...

 10. #10
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  wow pa fjal

 11. #11
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Ndoshta eshte budallallek te qash per dike, por eshte e mrekullueshme te mendosh qe lotet mund te thone ate qe fjalet s'e thone dot kurre

  Fraze e lezetshme!

 12. #12
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  s`paskan thon keq

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Fjalet qe nuk duhen thene kurr ne nje martes!
  Nga erinda nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 11-01-2014, 02:49 PM
 2. Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 04-09-2012, 03:41 PM
 3. Kisha thene se...
  Nga erinda nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 05-07-2012, 09:49 PM
 4. Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 04-05-2012, 05:24 PM
 5. Ka thene Faik Konica... Po sa te drejte kishte?
  Nga Erinaa nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 04-05-2012, 12:37 AM

Etiketat pėr kėtė Temė