Sytė e njė femre/mashkulli !!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 13 prej 13
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  13

  Sytė e njė femre/mashkulli !!

  Receta Gatimi

  Qfar efekti kan syt e nje femre/mashkulli per ju !

  A i besoni asaj qe i thojn sytė ! A dini mi lexu syt !

  a mund te ndodh mu dashuru n personin X vetėm shkaku i syve!

 2. #2
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Qfar efekti kan syt e nje femre/mashkulli per ju !

  Kontakti i pare qe na lejon te njohim deri ne nje pike te caktuar personin.

  a mund te ndodh mu dashuru n personin X vetėm shkaku i syve!

  Eshte nje citat per kete:

  Dashuria lind me nje shikim,
  zmadhohet me nje buzeqeshje,
  lulezon me nje puthje
  dhe shkon me nje lot.

  Mendoj qe mund te jete e vertete.

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Qfar efekti kan syt e nje femre/mashkulli per ju !
  - vetem efekt estetik

  A i besoni asaj qe i thojn sytė ! A dini mi lexu syt !
  - mund te jet e vertet se nepermjet syve percillen ndjenjat emocionale te personit

  a mund te ndodh mu dashuru n personin X vetėm shkaku i syve!
  - personalisht them jo por nuk i dihet ka lloj lloj tipa personash

 4. #4
  i/e rregjistruar Maska e Agron Rexhepi
  Anėtarėsimi
  Sep 2009
  Postime
  9
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Qfar efekti kan syt e nje femre/mashkulli per ju !

  Mendoj njejt sikurse ajo vajza

  Dashuria lind me nje shikim,
  zmadhohet me nje buzeqeshje,
  lulezon me nje puthje
  dhe shkon me nje lot.


  Nejse ka raste kur Edhe perfundimi
  eshte pa lot d.m.th
  t'lumtur forever

 5. #5
  i/e rregjistruar Maska e lola duraku
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  1
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  syte jane nje oqean i pafund......e cfare nuk ka ne to?????

 6. #6
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Te rrall jane ata qe dine te "perkethejne" syte...e te nxjerrin permes tyre shpirtin e njeriut!....

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e Ermira Alliu
  Anėtarėsimi
  Feb 2013
  Vendndodhja
  Vlora, Vlorƫ, Albania, Albania
  Postime
  49
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Te rrall jane ata qe dine te "perkethejne" syte...e te nxjerrin permes tyre shpirtin e njeriut!....
  te rrall jan ata qe arrij te manipulojn boten e brendeshme te syve... un do thoja qe kuptohet shum leht....

 8. #8
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  ani A po m'3goni ēka 3gojn synat e mija ?

 9. #9
  i/e rregjistruar 10% Maska e Ermira Alliu
  Anėtarėsimi
  Feb 2013
  Vendndodhja
  Vlora, Vlorƫ, Albania, Albania
  Postime
  49
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  ani A po m'3goni ēka 3gojn synat e mija ?
  kush ti pa syt ty...qe te trgoji detajet.., pastaji kur si njeh ti syt e tu pret ti njohim ne ...

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  ......thuhet ...syte jane pasqyra e shpirtit ....por harroje.......... sot ne kohet moderne...rrofshin ..lentet...............

 11. #11
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  jo lente po edhe dru ahu tju vene syve ,ato kuptohen....

 12. #12
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Syte shohin,shihen,fshehin,fshihen.

  Syte hetojne,hetohen,syte verbohen.

  Syte qeshen,qeshin,ndizen,ndezin.

  Syte dashurojne,dashurohen,syte harrohen.

  Syte lotojne,lotohen,digjen,shkrumbohen.

  Syte heshtin, s'flasin, syte vrasin...dhe per te dy gjinite jane njesoj...

 13. #13
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Enkelejda_24 Lexo postimin
  Qfar efekti kan syt e nje femre/mashkulli per ju !

  A i besoni asaj qe i thojn sytė ! A dini mi lexu syt !

  a mund te ndodh mu dashuru n personin X vetėm shkaku i syve!
  enkelejda mire ke qen me shndet keto kohet te fundit,

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Dita Perfekte e nje femre!
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 26-07-2013, 03:25 AM
 2. E meta e nje femre !
  Nga Enkelejda_24 nė forum Bota shpirtėrore
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 21-01-2013, 05:57 PM
 3. 5 Pyetjet qe mashkulli nuk duhet t'ia beje nje femre...
  Nga erinda nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 14-04-2012, 01:07 PM
 4. Ne nje ditelindje femre
  Nga stefo nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-02-2012, 12:38 PM
 5. Tregim i ēuditshėm i njė femre
  Nga Enkelejda_24 nė forum Bota shpirtėrore
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 17-02-2010, 11:58 PM