Kushti per te me fituar....


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  13

  Kushti per te me fituar....

  Receta Gatimi

  KUSHTET QE DUHET PLOTESUAR PER TE ARITUR DERI TEK UNE DHE NESE DON TA FITOSH DASHURINE TIME .... Nese bie bore ne qershore
  ri prane meje dhe vuaj me lote
  ,perkulu ne gjuje dhe thuaj te dua,
  cohu ne kembe dhe mshoj murit me koke,
  betohu se per ty nuk ekziston tjeter ne bote...
  Nese don te bindesh se a me don
  ne mes te dimrit te me blesh bostan,
  sa per ditelindje nje dhurate te thjeshte
  dua helikopter e jo mercedes...
  Per deshiren time dua te shkosh ne hene
  jo me rakte por ne kembe
  e kur te kthehesh te shkruash ne qiell
  ti je per mua i vetmi diell..
  .Do te veretetohem se vec mua me do
  ne dete dua pa anije te lundrosh,
  ne dete per mua me siren te kendosh
  dhe si i cmendur neper rruge bertit
  se vetem ti te dua o engjell o shpirte..
  .Per dashurine duhet ta verbosh njerin sy
  , te maresh litarin te varesh ne permendore
  e kur te shohen njerezit te thone u vra per te vetmen dashnore...
  Zemra jote per mua kur te dhemb
  mere revolen vraje ne vend,
  ne mes te sahares dua nje dete me uje
  ateher do te shohesh per ty a do te vuj...
  Te me shkruash pa shkronja nje leter
  te betohesh se sdo te duash asnje me tjeter...
  Nese mund te besh gjithe kete
  ngutu largohu e mos u vono se afati i perdorimit do te kaloj dhe ty
  ska kush te te meshiroj...
  Rezultati i pranimit ishte pak i keq
  as qenke engjell as qenke dreq ,
  as i urte as i veshtire
  me fal por smund te merem me budallenje te tille....

 2. #2
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Hahahaaaaaaa......ke te drejte per kete fjaline e fundit , megjithese nuk e kemi ne mundesine per te zgjedhur se ke duhet te duam.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Keni fituar ndonjehere Llotari?
  Nga ReniX nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 30-03-2012, 08:37 PM
 2. Nė Parlamentin Europian pa fituar asnjė votė
  Nga vaaldr1n nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-12-2011, 11:12 PM
 3. Ben 1600 kilometra pėr te fituar zemrėn e njė vajze
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 13-07-2011, 10:04 PM
 4. Per te fituar 8 cm gjatesi, thyen kembet
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 01-05-2009, 09:34 PM