Te dashurosh nje mashkull me te madh?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  13

  Te dashurosh nje mashkull me te madh?

  Receta Gatimi  Ka shume femra, si ne boten reale ashtu dhe ne boten e spektakleve dashurojne burra te nje fare moshe...15, 20, ka raste edhe 30 vjet me shume...

  Ajo e re, aktive, jeten perpara, ai i pjekur, me shume eksperience dhe mbase me nje martese te deshtuar mbas kraheve. Po perse femrat jane te terhequra nga meshkuj me te vjeter ne moshe? Mbase kerkojne nje figure aterore, ose duan ne krah te tyre nje mashkull te sigurt ne vetvete, te pavarur, te pjekur, ekspert qe mund ti jap siguri financiare. Eshte e drejt qe nje mashkull te lere gruan dhe femijet per nje femer me te re se veten? Cfare te ardhme do te kete nje cift i tille me kaq shume diferenc moshe? Deri tani as sondazhet e bera nuk kane dhene nje pergjigje te sakte mbi kete, Pse femrat terhiqen nga meshkuj me te vjeter.

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  them se kjo gje ndodh nqaqe femrat ne pergjithsi duan te jene te sigurta ne krah te partnerit te tyre dhe si rrjedhoje kete siguri mund tja japin vetem partnere te moshave me te medha me me shum eksperience

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e free souL
  Anėtarėsimi
  Mar 2010
  Vendndodhja
  h2c
  Postime
  12
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Un preferoj qe njeri qe do te dashuroja te ishte me i madh ne moshe ngase eshte me leht te me kuptoje dhe kupton boten ne menyra shum me te avancuara se une..


  ..

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  11
  eshte e cudtshme ne fakte ..por jo dhe aq sepse femra eshte shume e pasigurte per partnerin e saj,,dhe ne nje moshe te till mund te gjej pak me shume siguri e ku di une.POr nuk eshte aspak e drejt qe nje mashkull i till te lere familjene tij per nje femer me te re.Une mendoj gjithashtu se tendenca eshte dhe e mashkullit te kerkoj nje femer me te re.

 5. #5
  AS 20% Maska e Mona
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Postime
  158
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Raste te tilla qe femrat martohen apo dashurohen me meshkuj shum me te medhenj se vetja kan qen jan dhe do te jen eshte nje fenomen i hershem

  Po nese ndodh qe femra te dashuroj nje mashkull shum me te vogel se vetja, ēfar mendoni per kete rast ?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 20-01-2014, 09:07 PM
 2. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 25-03-2013, 08:07 PM
 3. Si c'kodohet nje mashkull
  Nga olsii nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 04-04-2012, 08:06 PM
 4. Tė dashurosh mėsohet
  Nga Enkelejda_24 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-02-2010, 06:33 AM
 5. Jam mashkull
  Nga kristimcs nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 06-07-2009, 05:49 PM