Kafja e Forumit Lirenti.com


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 29 nga 29 FillimiFillimi ... 19242526272829
Rezultatet nga 561 deri tek 567 prej 567
 1. #561
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  hahahaha cuna , a do e benit kafen per zonjen apo zonjushen tuaj cdo mengjes
  me kete mendje qe kam tani them qe e bej por si dihet kur te martohem cfare do te ndodhe

 2. #562
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  jo se mesohet keq pastaj

 3. #563
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga abdullah92 Lexo postimin
  me kete mendje qe kam tani them qe e bej por si dihet kur te martohem cfare do te ndodhe
  kur te martohesh mbase sdo i besh kafen , por dreken darken , hekurosjen e me radhe po

 4. #564
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  kur te martohesh mbase sdo i besh kafen , por dreken darken , hekurosjen e me radhe po
  Hahahaha jo jo ska shance vetem se do ta ndihmoj

 5. #565
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  hahahaha cuna , a do e benit kafen per zonjen apo zonjushen tuaj cdo mengjes
  Kur te me leri mendja edhe ndoshta

 6. #566
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Kur te me leri mendja edhe ndoshta
  hahaha , as kafe sdi te besh o qyq.
  te mesoj un ,,,marim kafen,,,,e bejm copa copa.....e marinojm me pak hudher dhe piper.....dhe pastaj i shtojm brumin...dhe i lem ne furr nper 35 min ne 200 grad

 7. #567
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  hahaha , as kafe sdi te besh o qyq.
  te mesoj un ,,,marim kafen,,,,e bejm copa copa.....e marinojm me pak hudher dhe piper.....dhe pastaj i shtojm brumin...dhe i lem ne furr nper 35 min ne 200 grad
  Po e mbaj shenim se nuk i dihet kur te jap kafe ty , te nxjer kete receten ahahah

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 29 nga 29 FillimiFillimi ... 19242526272829

Tema tė ngjashme

 1. Kafja shton rrezikun nga abortimi spontan?
  Nga Altin111 nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-10-2013, 11:45 PM
 2. Pesė arsye pėr tė mos hequr dorė nga kafja
  Nga Kliton nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 10-03-2011, 12:51 AM
 3. Kafja ka edhe tė mirat e saj
  Nga BerTaa nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 28-03-2010, 02:42 PM
 4. Pėr cilin antar votoni pėr MODERATOR tė Forumit Lirenti?
  Nga Altin111 nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 66
  Postimi i Fundit: 27-04-2009, 08:16 AM
 5. Pershendetje pjestareve te forumit te lirenti.com
  Nga lirigert nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 17-02-2009, 01:10 PM

Etiketat pėr kėtė Temė