Kafja e Forumit Lirenti.com


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 29 FillimiFillimi 123456712 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 567
 1. #21
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Enkelejda_24 Lexo postimin


  girl08
  Une qenkam me e privilegjuara. Me filxhan dhe luge floriri.

 2. #22
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  shum faleminderit per kafen

 3. #23
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13

  Wink

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Enkelejda_24 Lexo postimin


  Erdi
  Falemenderit shume per kafen, qenka e vetmja kafe duke u mbushur

 4. #24
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Shume faleminderit per kafen.
  Jeni shume e mire.

 5. #25
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Enkelejda_24 Lexo postimin

  per cunat e forumit ju beft mire

  o rofsh na ka mar malli per bakllava

 6. #26
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Enkelejda_24 Lexo postimin  eugjeni
  :rrofsh

 7. #27
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  14


  Ja ju befshin mire keto jan per gjith stafin e Lirenti.com

 8. #28
  i/e rregjistruar Maska e inzomer
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Postime
  5
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  ju befshum mir

 9. #29
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Enkelejda_24 Lexo postimin


  Ja ju befshin mire keto jan per gjith stafin e Lirenti.com


  flm, po une dua dhe pak qumesht per kafen

 10. #30
  i/e rregjistruar 20% Maska e noemi84
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  bologna
  Postime
  139
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Enkelejda_24 Lexo postimin

  per cunat e forumit ju beft mire
  Ihhhhh baklllllaaaavvvvaaa
  Po pse mi vetem cunave i jep bakllava ti???!!!!!! kalo ndonje cope ketej nga ne..

 11. #31
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Enkelejda_24 Lexo postimin  EMAUS
  Shume faleminderit vetem se une nuk pi fare kafe, nje gote qumesht e dua cdo mengjes, por ska gje se pashe aty ne tavoline dhe ca gjera per te ngrene

 12. #32
  "Anguila" 10% Maska e Smily
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Ketej afer
  Postime
  47
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Mjesi.Do me beje njeri nje kafe mua se jam pak si pergjumesh

 13. #33
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  po ta bej une kafen smily

 14. #34
  "Anguila" 10% Maska e Smily
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Ketej afer
  Postime
  47
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  po ta bej une kafen smily
  Rrofsh Majdi,tamam djale per shpi.
  Filxhani shume i bukur

 15. #35
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  do me shoqeronj nonje per kafen e mbazdites .....nje ftes per ty siper

 16. #36
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Une majdo jam duke e pire ne keto momente dhe te ftoj ta pime bashke i fusim nje dore muhabet

 17. #37
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  po erlindo i fusim i dor muhabet se ske ca bon

 18. #38
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Ne ca viti je kete vit ne shkolle Majdo?

 19. #39
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  vit i par ne gjimnaz domethene vit i 2 e kupton

 20. #40
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  do me shoqeronj nonje per kafen e mbazdites .....nje ftes per ty siper
  spo vika njeri me duket

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kafja shton rrezikun nga abortimi spontan?
  Nga Altin111 nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-10-2013, 11:45 PM
 2. Pesė arsye pėr tė mos hequr dorė nga kafja
  Nga Kliton nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 10-03-2011, 12:51 AM
 3. Kafja ka edhe tė mirat e saj
  Nga BerTaa nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 28-03-2010, 02:42 PM
 4. Pėr cilin antar votoni pėr MODERATOR tė Forumit Lirenti?
  Nga Altin111 nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 66
  Postimi i Fundit: 27-04-2009, 08:16 AM
 5. Pershendetje pjestareve te forumit te lirenti.com
  Nga lirigert nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 17-02-2009, 01:10 PM

Etiketat pėr kėtė Temė