Prezantime per te qeshur


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 28
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Prezantime per te qeshur

  Receta Gatimi

  ketu mund te shkarkoni disa SlideShows

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Tifozeria

  Tifozeria

  shkarko:

  http://uploaded.to/?id=zpqg0o

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Re: Prezantime per te qeshur

  ja edhe nje tjeter

  Blini nje qen

  shkarko

  http://uploaded.to/?id=qs1gw1

  ne qoftese doni te tjera me thoni

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e KLEA
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Postime
  49
  Reputacioni
  0

  Re: Prezantime per te qeshur

  http://uploaded.to/?id=4pxesbujuovr3lt3f1supsyo1abn5edn


  Sa kushton nje kukull Barbi??!!!!!!!

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e KLEA
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Postime
  49
  Reputacioni
  0

  Re: Prezantime per te qeshur

  http://uploaded.to/?id=cavkdv4f99k1d3vtasof9wtfykqs7rw4

  Asgje nuk eshte e pamundur ne Rusi..........

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Re: Prezantime per te qeshur

  ajo e barbit s'me pelqeu fare por ajo e rusise ishte e papare fare.

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e KLEA
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Postime
  49
  Reputacioni
  0

  Re: Prezantime per te qeshur


 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Re: Prezantime per te qeshur

  shume domethenese...

 9. #9
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Prezantime per te qeshur

  mua me pelqeu ajo me macen

 10. #10
  i/e rregjistruar 10% Maska e KLEA
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Postime
  49
  Reputacioni
  0

  Re: Prezantime per te qeshur

  http://uploaded.to/?id=rlr79g  Diferrenca e madhe ne moshe ne martese!!!!!!

 11. #11
  i/e rregjistruar 10% Maska e KLEA
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Postime
  49
  Reputacioni
  0

  Re: Prezantime per te qeshur

  http://uploaded.to/?id=vqfa46

  kjo eshte gallate.................

 12. #12
  i/e rregjistruar 10% Maska e KLEA
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Postime
  49
  Reputacioni
  0

  Re: Prezantime per te qeshur


 13. #13
  i/e rregjistruar 10% Maska e KLEA
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Postime
  49
  Reputacioni
  0

  Re: Prezantime per te qeshur

  INSTALIMI I PROGRAMIT BURRĖ 1.0

  I Dashur I T,

  Vitin e shkuar kalova nga programi Dashnor 5.0 ne Burrė 1.0 dhe vura re nje renie te theksuar ne gjithe performancen e sistemit , vecanerisht ne aplikimin "lule dhe bizhuteri", i cili punonte shume rrjedhshem ne programin Dashnor 5.0.

  Per me teper, Burrė 1.0 ē'instaloi shume programe te tjera te vlefshme, si p.sh Romance 9.5 dhe Perkushtim Personal 6.5 dhe instaloi programe te padeshirueshme si p.sh FIFA 5.0, NBA 3.0, dhe Parlament 4.1.

  Bashkebisedim 8.0 nuk punon me, dhe Pastrim shtepie 2.6 vetem sa e bllokon sistemin. U perpoqa te instaloj Qarje 5.3 per te rregulluar keto problem , por mė kot.

  cfare duhet te bej?

  Firmosur,
  E deshperuara!

 14. #14
  i/e rregjistruar 10% Maska e KLEA
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Postime
  49
  Reputacioni
  0

  Re: Prezantime per te qeshur

  E dashur E deshperuar:

  Pike se pari ki parasysh se, Dashnor 5.0 eshte nje Pakete Argetimi, ndersa Burrė 1.0 eshte nje Sistem Operues.

  Ju lutem fusni komanden: "http: Mendoja se me dashuroje.HTML" dhe perpiqu te download Lotė 6.2 dhe mos harro te instalosh Ndjenje Faji 3.0 update. Nese aplikimi punon sipas programimit, Burrė 1.0 do te operoje me patjeter aplikimin Bizhuteri 2.0 dhe Lule 3.5.

  Por mos harro, perdorimi mbi mase i ketyre aplikimeve mund ti shkaktoje Burrė 1.0 te pozicionohet ne Mėrzi 2.5, Happy Hour 7.0 ose Birrė 6.1.

  Birrė 6.1 eshte nje program shume i keq i cili do te download Gėrrhitje Rėndshėm Beta.

  Cfaredo qe te besh, MOS instalo Vjeherr 1.0 (ajo leshon nje virus ne gjithe backgroundin qe do te ushtroje kontroll tek gjithe burimet e sistemit tend). Gjithashtu, mos u perpiq te ri-instalosh programin Dashnor 5.0. Keto jane aplikime te paperballueshme dhe do te shkaterrojne programin Burre 1.0.

  Si permbledhje, programi Burrė 1.0 eshte nje program fantastik, por ka nje memorie te kufizuar dhe nuk mund te mesoje aplikime te reja me shpejtesi. Duhet te kesh ne konsiderate blerjen e software-ve shtese per te permiresuar memorien dhe performancen. Ne te rekomandojme Ushqim 3.0 dhe Tė Brendshme Seksi 7.7.

  Fat te Mbare,
  IT

 15. #15
  i/e rregjistruar 10% Maska e KLEA
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Postime
  49
  Reputacioni
  0

  Re: Prezantime per te qeshur

  http://uploaded.to/?id=wh3dpg

  13 Arsye per te JETUAR!!!!

 16. #16
  i/e rregjistruar 10% Maska e KLEA
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Postime
  49
  Reputacioni
  0

  Re: Prezantime per te qeshur


 17. #17
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Re: Prezantime per te qeshur

  KLEA JE E MADHE.

 18. #18
  i/e rregjistruar 10% Maska e KLEA
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Postime
  49
  Reputacioni
  0

  Re: Prezantime per te qeshur

  Faleminderit Genti 23.

  Shiheni kete tjetren.A eshte shofer apo shofere??!!!!!!

  http://uploaded.to/?id=mnq023

 19. #19
  i/e rregjistruar 10% Maska e KLEA
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Postime
  49
  Reputacioni
  0

  Re: Prezantime per te qeshur

  http://uploaded.to/?id=bkrmn9

  ne fakt eshte per periudhen e Krishtlindjve..

 20. #20
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Prezantime per te qeshur

  lol sa te forta ishin prezantimet e programeve..

  sa kam qeshur me prog "vjerr 1.0"

  Flm Klea

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Barcaleta per te qeshur
  Nga aldo24 nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 110
  Postimi i Fundit: 17-11-2014, 11:49 PM
 2. Thenie te zgjuara per te qeshur...
  Nga smocking2 nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 27-02-2013, 10:43 PM
 3. Per te qeshur
  Nga girl08 nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 92
  Postimi i Fundit: 24-03-2011, 01:59 PM
 4. Video per te qeshur
  Nga LAKJA nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 26-02-2008, 02:36 PM