Durres, vritet 30 vjecari per volumin e muzikes


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Durres, vritet 30 vjecari per volumin e muzikes

  Receta Gatimi  Nje 30 vjecar nga Tirana eshte vrare me arme zjarri ne plazhin e Hamallajt.

  Ngjarja e rende ndodhi afer mesnates ne plazhin e Hidrovorit ne Hamallaj ne lokalin e Zihni Dushkut, i cili u arrestua si autor i vrasjes rreth ores 03:30 te mengjesit te sotem. Dushku ka qelluar me arme mbi Marenglen Jahoelezin dhe disa shoke te tij.

  30 vjecari Jahoelezi eshte plagosur rende dhe ka vdekur ne spital si rezultat i plageve te marra. Konflikti mes autorit, viktimes dhe miqve te tij ka nisur pasditen e se dieles per shkak te muzikes se larte qe kishte vendosur autori i ngjarjes ne lokalin e vet dhe qe shqetesonte palen tjeter, qe gjithashtu ka ngritur ne kete sezon nje kioske-lokal ne kete pjese te bregdetit durrsak.

  Kioskat-rulot te viktimes dhe autorit jane shume prane njera-tjetres dhe te dielen konflikti eshte mbyllur me grushte mes te rinjve dhe 53 vjecarit Zihni Dushku. Naten e se henes konflikti eshte rindezur dhe Dushku ka qelluar me automatik mbi te rinjte.

  Ne vendngjarje jane sekuestruar 5 gezhoja automatiku si dhe eshte bllokuar arma model 56 e prodhimit kinez dhe nje kreher me 18 cope fisheke. Dy ore pas vrasjes u be identifikimi dhe kapja e autorit ndaj te cilit rendojne akuzat e vrasjes me dashje dhe armembajtjes pa leje.

 2. #2
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Injoranca e njerezve nuk njeh kufinj.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Durrės, ekzekutohet 35 vjeēari
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-04-2010, 10:36 AM
 2. Kamez, vritet me arme zjarri 56 vjecari
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-02-2010, 05:21 PM
 3. Vritet aksidentalisht 13 vjecari
  Nga Erlindi nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-02-2010, 09:10 PM
 4. Vritet me thike 18-vjecari
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 03-08-2009, 09:50 PM
 5. Durres, ekzekutohet me arme 44 vjecari
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-05-2009, 06:58 PM