Gruaja nga Nigeria gėlltitė njė kilogram kokainė


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  I Habitur Gruaja nga Nigeria gėlltitė njė kilogram kokainė

  Receta Gatimi  Policia hungareze ka arrestuar nė aeroportin e Budapestit njė grua tė moshuar nigeriane, e cila ka tentuar tė kontrabandojė pothuajse njė kilogram kokainė, tė cilėn e kishte gėlltitur.
  Zėdhėnėsi i policisė i ka thėnė agjencisė hungareze MTI se gruaja kishte ardhur nga Holanda.

  Pas kontrollit, ajo u ėshtė bėrė e dyshimtė doganierėve, tė cilėt i kanė thėnė se duhet t’i nėnshtrohet skanimit. Skaneri ka dėshmuar se ajo kishte gėlltitur 83 kapsula nė tė cilat nė pėrgjithėsi ishin 926 gramė kokainė dhe amfetaminė, shkruajnė sot agjencitė e lajmeve.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  hahahahhahah skisha degjuar ndonjehere si kjo une po si do ti ncjerri ? dhe kujte do tja shesi hahahahhaha

 3. #3
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  hhahahahah qfar kontrabandiste e fort hahahahah

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e medlina
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  diku ne ks
  Postime
  82
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  pa pa shie more qa nuk kujtohen njerzit me ba

 5. #5
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  S'paska kaluar ne mbidoze ajo?

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e medlina
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  diku ne ks
  Postime
  82
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  ahahahahah po de mire ke girl 08

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Dy Dieta te shpejta per te rena nga pesha deri ne 9 kilogram
  Nga ReniX nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 11-04-2013, 01:20 AM
 2. Humb 130 kilogram,ka dhe 6 muaj jete !
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 15-10-2011, 10:05 AM
 3. Nxirret afėr njė kilogram metal nga barku i pacientit
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-11-2009, 09:56 PM
 4. Itali, sekuestrohen 140 kg kokainė
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-11-2009, 09:17 PM
 5. Sekuestrohen 3,2 tone kokaine ne Kolumbi
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 24-05-2009, 08:12 PM