Kam nje verejtje per LAKEN


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Kam nje verejtje per LAKEN

  Receta Gatimi  I drejtohem Administratorit.

  Kam nje verejtje per LAKEN. LAKJA nuk na le te bejme rekorde
  Sa here bej une nje rekord tek lojrat vjen Lakja e del i pari, e une dal nga tabela e fituesve

  Do i lutem shume Lakes, qe te na lere edhe ne fukarenjve te bejme nga nje rekord se jemi te vegjel e gezojme kur bejme rekorde

  Ne qoftese Lakja nuk pranon Administratori te marri masa te menjehershme se Lakja ka marre fora me rekordet e nuk mbahet me

  Emaus

 2. #2
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Re: Kam nje verejtje per LAKEN

  Tek rekordet ne lojrat ska per verejtje, nqs rekordi eshte di dobet ai do te mundet nga ata qe impenjohen me shume....

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Kam nje verejtje per LAKEN

  Administratori eshte i njeanshem E mban Laken me hater

  Do mbledh vota kunder administratorit

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e KLEA
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Postime
  49
  Reputacioni
  0

  Re: Kam nje verejtje per LAKEN

  LAKJA duket qe ka nerva te qeta se po thyhen dhe rekordet nderkombetare te lojrave

 5. #5

  Re: Kam nje verejtje per LAKEN

  Un kam veretje per EMAUS qe ka hapur kete teme dhe them qe tema te mbyllet pasi nuk ka arsye

  LAKJA eshte Nr.1 ne cdo forum ku ka lojra

 6. #6
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Kam nje verejtje per LAKEN

  Altin, meqe eshte numer nje ne lojra le ta shohim ne forum sa i zoti eshte se se kam pare te beje nje postim

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Lexoni te gjithe pa perjashtim! Duhet lexuar & [ Verejtje per Adminat ]
  Nga albanianboy nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 04-06-2011, 01:33 PM
 2. Verejtje
  Nga Cuore RossoNero nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 09-08-2008, 10:40 PM
 3. Verejtje per lojrat
  Nga kuklla nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 10-07-2008, 08:54 AM
 4. Nje Dhurate per Laken
  Nga Lirenti nė forum Bashkėpuno, Propozoni Idet Tuaja
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 18-09-2007, 02:33 PM