Masakrohet shqiptari nė Itali, dyshohet pėr trafik droge


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Masakrohet shqiptari nė Itali, dyshohet pėr trafik droge

  Receta Gatimi
  Njė 27 vjeēar shqiptar ka mbetur i vrarė tė mėrkurėn nė Itali, pas thikave tė shumta qė kishte marrė nė trup. Policia qė ka gjetur viktimėn nė rrugė dyshon se ngjarja mund tė ketė ndodhė pėr rivalitet droge, pasi viktima njihej si person me precedentė penalė nė shpėrndarjen e lėndėve narkotike.
  Agjencia e lajmeve Ansa bėri tė ditur sot se "i riu Xhevahir Malaj ėshtė gjetur nė mėngjes nė grahmat e fundit tė jetės nga karabinierėt nė njė rrugė tė Casertės. Ai ėshtė dėrguar me urgjencė nė spitalin e kėtij qyteti, por ka vdekur nė sallėn e Reanimacionit.

  Sipas agjencisė, Malaj njihej nga policia si person me precedentė penalė veēanėrisht pėr veprėn penale tė trafikimit tė drogės. Policia italiane nisi menjėherė hetimet pėr ngjarjen, pėr kapjen e vrasėsit dhe nė kėrkim tė identitetit tė vėrtetė tė viktimės, pasi dyshohet se ai ėshtė kapur mė shumė se njėherė nga policia dhe pėrherė ka treguar dokumente identiteti tė ndryshme.

  Nga hetimet paraprake dyshohet se vrasja mund tė jetė kryer nga tė tjerė shqiptarė pėr larje hesapesh nė pazaret e drogės ku ishte pleksur i riu qė u gjet sot i masakruar me thika. Ndėrkaq trupi i Malajt ėshtė dėrguar nė morgun e Institutit tė Spitalit tė Casertės nė pritje tė tėrheqjes nga tė afėrmit.

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Bo gjynah i shkreti larje hesapesh besoj........

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e zhejoti
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  25
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  eshte gjynah qe u vra por rruga qe kishte zgjedhur atje te shpie

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Policia italiane arreston 4 shqiptarė pėr trafik droge
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-12-2009, 09:25 PM
 2. Itali, 29 shqiptarė arrestohen pėr trafik droge
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-12-2009, 09:21 PM
 3. Itali, kapet shqiptari me 19 kg drogė
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-09-2009, 01:19 PM
 4. Genc Habazaj i pėrzierė nė trafik droge
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 09-09-2009, 05:02 PM
 5. Itali, arrestohen 58 persona, trafik droge me Shqiperine
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 25-07-2009, 12:59 PM