Ka ndodhur nė San Remo tė Italisė dhe protagoniste ėshtė bėrė njė vajzė “bujare”, e cila pėr tė festuar 18-vjetorin, ka vendosur t’u beje “dhurate” nje grup te te ftuarve…

Imagjinoni tė jeni tė ftuar nė njė festė tė organizuar pėr tė festuar 18-vjetorin e njė vajze tė kėndshme, teksa gjithcka mbyllet me njė dhuratė shumė tė nxehtė pėr tė ftuarit: seks oral i praktikuar nga e sapobera maxhorene. Gabohet rende kush kujton se eshte vetėm njė fantazi erotike mashkullore… Ka ndodhur jo mė larg se Italia, nė San Remon e festivalit, ndėrsa protagoniste 18-vjecare, e cila ka qenė shumė e ngazėllyer qė kishte arritur atė moshė. Ndonjė gotė e tepėrt dhe euforia e festės duhet tė ketė ndezur hormonet e saj, aq sa nė njė farė pike vendosi qė t’u bėjė tė ftuarve surprizėn e cuditshme… Njė nga tė pranishmit nė “party” ka treguar: “Ishte e djallėzuar dhe pėr tė justifikuar tensionin e saj bėrtiste: jam 18 vjec dhe tani mund tė bėj c’tė dua”. Aq sa qirinj fryu ne torte, aq ishin edhe meshkujt qe ne vend qe t’i benin dhurate, e moren nje tė tillė.

Por pas 18 raporteve orale tė vazhdueshme, vajza ka nisur tė ndjejė njė pėrzierje tė pashmangshme dhe menjėherė ėshtė dėrguar nė spital, pėr njė shplarje gastrike. Festa mund tė mos ketė pėrfunduar nė mėnyrėn mė tė mirė, por kushedi sa tė shumtė janė ata qė kanė filluar tė mbajnė radhėn pėr tė qenė tė pranishėm nė festėn e vajzės, pėr ditėlindjen e ardhshme.